Grill z pomorską
  Watershow 2017 w Szczecinie okiem naszego fotografa...

  Watershow 2017 w Szczecinie okiem naszego fotografa [GALERIA]

  FOT. Sebastian Wołosz / tekst: Celina Wojda

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Najlepsi zawodnicy z całego świata pokazywali swoje umiejętności w WaterShow Szczecin 2017. Deszcz im nie przeszkadzał!
  Watershow 2017 w Szczecinie okiem naszego fotografa [GALERIA]
  1/114
  przejdź do galerii
  Taki skok to nie lada wyczyn. Żeby stanąć na wieży ustawionej na Trasie Zamkowej trzeba wykazać się prawdziwą odwagą, a niektórzy decydują się nawet na skoki z niej. W Szczecinie trwa właśnie największa wodna impreza - Water Show Szczecin 2017.

  Water Show to przede wszystkim akrobatyczne skoki do Odry z wieży ustawionej na Trasie Zamkowej w wykonaniu światowej czołówki skoczków. Zawodnicy, którzy biorą udział w High Diving skaczą do wody z wysokości 27 i 20 metrów. High Diving jest bez wątpienia ekstremalnym sportem wymagającym niebywałej odwagi i wręcz nadludzkiej sprawności fizycznej. Zawodnicy podczas skoku do wody wykonują niesamowite akrobacje.

  W sobotę na Odrze można także podziwiać zawody flyboardowe. Tegoroczne pokazy zostaną wzbogacone o nocne show i pokazy synchroniczne. Ponadto będą także pokazy na wakeboardzie oraz na nartach wodnych.

  Nową atrakcją będą akrobatyczne skoki na poduszkę BLOB w wykonaniu zawodowców i amatorów. Poduszka BLOB to rodzaj aktywności na otwartych zbiornikach wodnych, który przybył do Polski ze Stanów Zjednoczonych. Głównym elementem umożliwiającym fantastyczną zabawę jest nadmuchana poduszka o długości 10 m.

  Na jednym jej końcu znajduje się uczestnik, który czeka na moment, aż po przeciwległej stronie ktoś inny skoczy na powierzchnię poduszki. W wyniku tego skoku następuje gwałtowny przepływ masy powietrza, która potrafi wyrzucić każdego śmiałka nawet na wysokość 10 m, a całość kończy się spektakularnym wpadnięciem do wody podczas którego należy wykonać jak najefektowniejsze ewolucje. Zawodnicy swoje skoki oddawać będą w 3 kategoriach: skoki do celu, najciekawsze akrobacje i wysokość.

  Zobacz galerię  Czytaj także

   Komentarze (3)

   Wszystkie komentarze (3) forum.gs24.pl

   Polub nas na Facebooku

   Zdjęcia ze Szczecina

   Wideo ze Szczecina

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   GS24 poleca:

   Nasze Dobre z Pomorza - przedstawiamy uczestników konkursu

   Nasze Dobre z Pomorza - przedstawiamy uczestników konkursu

   NAUCZYCIEL NA MEDAL - Głosuj na najlepszych!

   NAUCZYCIEL NA MEDAL - Głosuj na najlepszych!

   Nowoczesna bankowość jest mobilna

   Nowoczesna bankowość jest mobilna

   Przytulna sypialnia na poddaszu

   Przytulna sypialnia na poddaszu