- linia 521 w kierunku Dworca Głównego kursować będzie od przystanku "Wernyhory" ulicami Żołnierską Samorierry, Łukasińskiego, Reduty Ordona i od przystanku "Chłopickiego" stałą trasą.
- linia 529 w kierunku placu Rodła kursować będzie od przystanku "Wernyhory" ulicami Żołnierską, Samosierry, Łukasińskiego, Reduty Ordona i stałą trasą. Przystanek "Reduty Ordona" dla autobusów jadących w kierunku placu Rodła zostanie przeniesiony na skrzyżowanie ul. Samosierry.
- linia 572 w kierunku Dworca Głównego kursować będzie od przystanku "Wernyhory" ulicami Żołnierską Samosierry, Łukasińskiego, Mickiewicza i od przystanku "Brzozowskiego" stałą trasą.
Dodatkowo od 11 lipca, na wniosek pasażerów, na pętli Głębokie wprowadzone zostaną skomunikowania autobusu linii 106 ( odjazdy o godzinie 10:41 i 12:41 ) z tramwajem linii 1.
Polecamy na gs24.pl:
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?