Szczecinianie mówią w obcych językach. Najczęściej po...

Szczecinianie mówią w obcych językach. Najczęściej po angielsku [wideo]

Aktualizacja:

Głos Szczeciński

Dziś Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. W Szczecinie w centrach językowych atrakcje. A czy szczecinianie znają języki obce? I jakie?

W każdym centrum egzaminacyjnym do godz. 18 odbędą się dni otwarte. Centrum Egzaminacyjne British Council skoncentruje się na udzielaniu informacji na temat egzaminów Cambridge English.

Będzie tam można także odbyć bezpłatny test pisemny i ustny, dzięki którym każdy dowie się, jaki jest poziom jego znajomości języka. Wszyscy przybyli dostaną w prezencie fiszki, słowniki, zakładki, notesy, ołówki, długopisy, komiksy, płyty CD oraz torby płócienne British Council. W Goethe-Institut także będzie można poznać swój językowy poziom zaawansowania.

O godzinie 16 odbędzie się tam pokazowa lekcja języka niemieckiego. Kolejna atrakcja to konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Uczestnicy będą mieli też szansę wygrać bon o wartości 400 zł na kurs lub egzamin.

Centrum Alliance Francaise proponuje konsultacje z lektorami i możliwość sprawdzenia poziomu znajomości języka francuskiego oraz lekcję pokazową "Język francuski nie jest mi obcy".

Komentarze

Wszystkie komentarze (5) forum.gs24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

GS24 poleca

Wybierz z nami osobowość telewizyjną 55-lecia. Czekamy na kandydatów!

Wybierz z nami osobowość telewizyjną 55-lecia. Czekamy na kandydatów!

Lista najbardziej awaryjnych aut

Lista najbardziej awaryjnych aut

Gala Nasze Dobre. Oto najlepsze firmy z Pomorza

Gala Nasze Dobre. Oto najlepsze firmy z Pomorza