EGZAMINY GIMNAZJALNE 2013. ODPOWIEDZI: Dziś matematyka,...

EGZAMINY GIMNAZJALNE 2013. ODPOWIEDZI: Dziś matematyka, biologia, chemia, fizyka i geografia

Andrzej Szkocki

Głos Szczeciński

Aktualizacja:

Głos Szczeciński

EGZAMINY GIMNAZJALNE 2013. ODPOWIEDZI: Dziś matematyka, biologia, chemia, fizyka i geografia
EGZAMINY GIMNAZJALNE 2013. ODPOWIEDZI: Dziś matematyka, biologia, chemia, fizyka i geografia

<b>EGZAMINY GIMNAZJALNE 2013. ODPOWIEDZI</b>: matematyka, biologia, chemia, fizyka, geografia ©Andrzej Szkocki

Dzisiaj <b>egzaminy gimnazjalne 2013 z części matematyczno-przyrodniczej</b>. Uczniowie piszą testy z matematyki, geografii, fizyki, biologii i chemii. <b>Odpowiedzi dziś na www.gs24.pl!</b>

EGZAMINY GIMNAZJALNE 2013. ODPOWIEDZI: Matematyka, biologia, chemia, fizyka i geografia

Dzisiaj egzaminy gimnazjalne 2013 z części matematyczno-przyrodniczej, uczniowie piszą testy z matematyki, geografii, fizyki, biologii i chemii.

Egzamin gimnazjalny 2013: Przedmioty przyrodnicze. ODPOWIEDZI znajdziesz TUTAJ


Egzaminy gimnazjalne 2013 podzielone są na dwa bloki - pierwszy to zadania z nauk przyrodniczych - biologii, chemii, fizyki i geografii, drugi to zadania z matematyki.

Gimnazjaliści na rozwiązanie zadań z pierwszego bloku będą mieli 60 minut (dyslektycy 80 minut), z drugiego - 90 minut (dyslektycy 135 minut).
Po pierwszym bloku będzie godzinna przerwa.

W czwartek egzaminy gimnazjalne 2013 z języków obcych - z angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego.

>>>

EGZAMINY GIMNAZJALNE 2013. ODPOWIEDZI: Matematyka, biologia, chemia, fizyka i geografia. przykładowe rozwiązania jeszcze dziś na www.gs24.pl!Zobacz również: Test matematyczno-przyrodniczy 2012 ODPOWIEDZI. Matematyka, biologia, fizyka chemia


EGZAMINY GIMNAZJALNE 2013. ODPOWIEDZI

Wczoraj gimnazjaliści w całej Polsce rozpoczęli egzaminy gimnazjalne 2013. jako pierwszy otrzymali test humanistyczny, w zakres którego wchodzą przedmioty: język polski, historia, wiedza o społeczeństwie.

Po raz drugi gimnazjaliści piszą egzamin gimnazjalny w nowej formule. Zmiany polegają na tym, że test z części humanistycznej został podzielony na dwa egzaminy. O godz. 9 uczniowie gimnazjów napisali test gimnazjalny z historii i WOS-u. O godz. 11 natomiast odbył się egzamin z języka polskiego.

Uczniowie z Gimnazjum nr 32 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 po pierwszej części byli zadowoleni z testu.

- Spodziewałem się trudniejszych zadań - mówi Paweł Szewczyk. - Dużo się uczyłem, powtarzałem daty, a okazało się to niepotrzebne. Z polskiego byłem przygotowany na rozprawkę. Powtórzyłem w domu wszystkie lektury.

Egzamin Gimnazjalny 2013 ODPOWIEDZI. Test humanistyczny (polski, WOS, historia)
Czytaj e-wydanie »

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GS24 poleca

Wideo