Błękitni Stargard dalej nie przegrywają w II lidze

W dwudziestej czwartej kolejce II ligi stargardzki zespół bezbramkowo zremisował na wyjeździe z Wisłą Puławy.

Błękitni Stargard kontynuują serię meczów bez porażki w tym roku. W pięciu występach ani razu nie dali się pokonać. Tydzień temu zremisowali u siebie z liderem Stalą Mielec 0:0, a dzisiaj także bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z wiceliderem Wisłą Puławy.

Stargardzki zespół może pochwalić się skuteczną grą w obronie po zimowej przerwie. W pięciu tegorocznych spotkaniach tylko raz stargardzianie wyciągali piłkę z siatki i to po rzucie karnym, w meczu dwudziestej kolejki, 6 marca na wyjeździe z Nadwiślanem Góra.

Było to w 64 minucie tamtego meczu. Później bramkarz Błękitnych Marek Ufnal przez cztery kolejne spotkania nie wpuścił bramki.
Stargardzki zespół ma 28 punktów i jest na dwunastym miejscu w tabeli. W kolejnym meczu, 9 kwietnia, zagrają u siebie z dziesiątą Olimpią Zambrów, która ma punkt więcej.

Wisła Puławy - Błękitni Stargard 0:0
Błękitni: Ufnal, Wawszczyk, Baranowski, Pustelnik, Siwek, Lisowski, Więcek (55 Zdunek), Bednarski, Flis ( 65 Magnuski), Fadecki, Wiśniewski (78 Inczewski).

Patryk Baranowski i reszta graczy obrony Błękitnych jeszcze w tym roku nie pozwoliła się pokonać z gry. Rywale jedynego gola zdobyli po karnym.