Vineta Wolin przegrała z Energetykiem Gryfino

ha
Sławek Ryfczyński
Vineta uległa Energetykowi 1:3. Wolinianie mecz kończyli w dziesiątkę. Spotkanie rozegrano w ramach Pucharu Polski.
Vineta Wolin - Energetyk GryfinoMecz Vineta Wolin - Energetyk Gryfino w obiektywie Slawka Ryfczynskiego.

Vineta Wolin - Energetyk Gryfino

Energetyk od początku był lepszy. Pierwsza bramka padła już na początku spotkania. Vineta walczyła, ale bez skutku. Do przerwy przegrywała jedną bramką. Na początku drugiej połowy był już remis. W 63 minucie zawodnik Vinety za drugą żółtą kartkę dostał w końcu czerwoną i wolinianie grali w dziesiątkę. Energetyk zdecydowanie przejął inicjatywę i strzelił jeszcze dwa gole.