Tatuaże w intymnych miejscach: "Tajemnica dostępna tylko dla...

Tatuaże w intymnych miejscach: "Tajemnica dostępna tylko dla wybranych"

www.gk24.pl

Głos Szczeciński

Aktualizacja:

Głos Szczeciński

wykonują sobie najczęściej kobiety

wykonują sobie najczęściej kobiety ©Fot. sxc.hu

<b>Najczęściej tatuaże w miejscach intymnych wykonują kobiety.</b> Dlaczego? Bo intrygują i prowokują - tłumaczą posiadaczki.
wykonują sobie najczęściej kobiety

wykonują sobie najczęściej kobiety ©Fot. sxc.hu

Partner plebiscytu

Partner plebiscytu

- Choć w swoim studio nie wykonuję tatuaży intymnych u mężczyzn, to w mojej 12-letniej karierze tylko jeden mężczyzna zapytał się mnie o taki wzór - mówi "Krasnal", właściciel studia tatuażu artystycznego Lots of Ink w Koszalinie.

Powodów, dla których ludzie decydują się na tatuaż w miejscu intymnym jest tyle co osób chcących go zrobić, jednak jak przyznaje koszaliński tatuator klientki niechętnie o nich mówią. Często za to z ich ust padają określenia, że taka "dziarka" intryguje i prowokuje.

O samym motywie i miejscu, w którym ma się znaleźć osoby te mówią za to bez żadnego skrępowania. - Tylko raz zdarzyło mi się, aby klientka zainteresowana takim tatuażem poprosiła mnie na bok. Większość otwarcie mówi, nawet przy innych klientach - tłumaczy Krasnal.

Tatuaż w miejscu intymnym nigdy nie jest pierwszym tatuażem. - Jest raczej kolejnym miejscem i raczej decydują się na niego osoby młode - wyjaśnia właściciel studia.

Większość tatuuje swoje ciało tylko "dla siebie".

- Mam 6 tatuaży: na palcu, na nodze, na plecach, na karku i dwa w intymnych miejscach - wylicza Sandra, uczennica technikum. - Zdecydowałam się na miejsca intymne z powodu utrwalenia ważnego momentu. Poza tym znam mnóstwo osób, które decydują się na intymne tatuaże. Twierdzą, że to taka mała tajemnica dostępna tylko dla wybranych - dodaje.

Najczęściej tatuowane miejsca intymne to piersi, pośladki i wzgórek łonowy. Jakie wzory kobiety chcą nosić do końca życia w tych okolicach ciała? - Nie ma reguły, ale dość popularnymi są motywy związanymi z imionami miłości właścicielek tatuażu - zauważa Krasnal.

Dlaczego na tatuaże decyduje się więcej kobiet niż mężczyzn? Być może wynika to z tego, iż kobiety są bardziej odporne na ból - twierdzą nasze rozmówczyni.

- Kobieta robiąc tatuaż nic nie powie o bólu, w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy nie są już tak wytrwali podczas zabiegu - dodają.

Źródło: Tatuaże w miejscach intymnych - taka mała tajemnica

Konkurs na Tatuaż Lata. Zagłosuj w naszej zabawie! Na sms-y czekamy do 14 sierpnia.

Od ponad miesiąca prowadzimy plebiscyt na najładniejszy tatuaż tego lata. Na naszej stronie internetowej możecie podziwiać dziary jakie przesłali nam nasi Czytelnicy. Zebraliśmy ponad 50 różnych tatuaży.

Wybierzcie ten tatuaż jaki najbardziej wam się podoba i pod jego numer wyślijcie smsa. Wygrywa ta osoba, której tatuaż zdobędzie najwięcej głosów.

Koszt jednej wiadomości to tylko 1,22 złote. Każdy może wysłać dowolną liczbę głosów. Głosowanie trwa do 14 sierpnia 2010 roku, do godziny 24. By oddać głos należy przesłać na nr 71051 SMS o treści: GS.TAT.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy), na przykład: GS.TAT.123

Dla zwycięzcy i zdobywców drugiego i trzeciego miejsca w naszym plebiscycie na podium czekają nagrody. Wyniki ogłosimy 20 sierpnia.

Jeśli nie masz jeszcze tatuażu, a planujesz sobie go zrobić pamiętaj, że tatuaż powinna wykonywać tylko osoba wykwalifikowana w tej dziedzinie. Partnerem naszego plebiscytu "Tatuaż Lata" jest Studio Tatuażu Tattoo Vitt ze Stargardu.


Czytaj e-wydanie »

Komentarze (8)

Wszystkie komentarze (8) forum.gs24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GS24 poleca:

Wideo