Zamieszkaj po królewsku

  Zamieszkaj po królewsku

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Zamieszkaj po królewsku
  1/15
  przejdź do galerii
  Osiedle Królewskie w Stargardzie to jedna z pierwszych inwestycji w mieście, która stawia na maksymalną energooszczędność budynków. Dzięki temu mieszkańcy będą cieszyć się niskimi rachunkami. Właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż mieszkań z II etapu budowy.

  Nowe mieszkania na Osiedlu Królewskim zlokalizowane są w samym sercu Stargardu przy ul. Kochanowskiego 11-13. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, centra handlowe, a także park. Wyróżnia je nie tylko nowoczesność i oryginalny styl. Osiedle zostało zaprojektowane tak, by połączyć komfort z oszczędnością użytkowania. Inwestor postawił na najwyższej jakości, energooszczędne materiały budowlane i przemyślane rozwiązania.

  Inwestycja podzielona jest na cztery etapy. Już na początku przyszłego roku do użytku zostanie oddana pierwsza część budowy. Niemal wszystkie mieszkania w pierwszym bloku są już zajęte. Trwają prace nad drugim etapem, gdzie w dwóch budynkach przewidziano łącznie 36 mieszkań o powierzchniach od 24 m2 do 60 m2. Największe z nich znajdują się na poddaszu, a ich ogromnym atutem są 45 m2 tarasy. Każdy budynek posiada piwnice z miejscami parkingowymi.

  Królewski standard w atrakcyjnej cenie

  Materiały użyte podczas budowy Osiedla Królewskiego odznaczają się najwyższą jakością. Daje to gwarancję solidnie wykonanych mieszkań oraz wysoki komfort ich użytkowania. Realizacja znacznie przekracza tzw. standard deweloperski, zachowując przy tym korzystne ceny lokali od 4000 zł/m2 .

  Komfortowo i oszczędnie

  Najnowsze systemy ociepleń i izolacji m.in. styropian o grubości 15 cm jednego z największych producentów w Europie – firmy Swisspor, nowoczesne ogrzewanie miejskie oraz solidne fundamenty chroniące przed przedostaniem się wilgoci, pozwolą na maksymalne zatrzymanie ciepła w mieszkaniach i czerpanie samej przyjemności z ich użytkowania. Dodatkowo inwestorzy zadbali o wyposażenie lokali w 3-szybowe okna firmy Dako, przesuwne drzwi balkonowe i drzwi wejściowe firmy Porta, wyróżniające się wysoką izolacyjnością akustyczną Rw=33 dB.

  Do dyspozycji mieszkańców będzie dostępna także doskonała jakościowo i niezwykle bezpieczna winda Schindler, dzięki której przetransportowanie większych gabarytów nie będzie stanowiło problemu.

  Monitorowane i bezpieczne

  Położone w centrum miasta nowoczesne osiedle, gwarantuje jego mieszkańcom spokój i komfort, a także bezpieczeństwo, dzięki prowadzonemu całodobowo monitoringowi.

  Mieszkania skrojone na miarę

  Jeszcze na etapie budowy nowi mieszkańcy mają wpływ na kształt swoich lokali na Osiedlu Królewskim. Deweloper na życzenie wykonuje zarówno ogrzewanie (podłogowe lub grzejnikowe) jak i instalację elektryczną według projektu klienta. Co daje ogromną swobodę przy planowaniu wykończenia wnętrz.

  Na Osiedlu Królewskim swoje miejsce odnajdą zarówno rodziny z dziećmi, dla których atutem będzie wspólna przestrzeń zagospodarowana na place zabaw, jak i osoby, które szukają ekskluzywnego mieszkania o niskich kosztach eksploatacyjnych.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   GS24 poleca:

   Wideo