"Sztuka kochania" i seriale o superbohaterach. Sprawdź, co...

  "Sztuka kochania" i seriale o superbohaterach. Sprawdź, co nowego w DO ZOBACZENIA!

  Telemagazyn.pl

  Telemagazyn.pl

  Aktualizacja:

  Telemagazyn.pl

  W 23. odcinku programu "Do zobaczenia" sprawdzamy, jakie nowe filmy i seriale są DO ZOBACZENIA sierpniu - na vod i w kinie. Oto szczegóły!
  "Do zobaczenia" to nowy program, przygotowany przez redakcję serwisu Telemagazyn.pl i studio Vivi24. Co tydzień skrupulatnie przeglądamy programy telewizyjne wszystkich stacji, sprawdzać repertuary kinowe oraz szukać nowości do obejrzenia na VOD. Wszystko po to, abyście wiedzieli, co jest najbardziej warte obejrzenia w najbliższych dniach!

  CZYTAJ TAKŻE:

  NAJLEPSZE NOWE BAJKI I ANIMACJE. TOP5 W "DO ZOBACZENIA"! [WIDEO]

  TOP10 NAJLEPSZYCH FILMÓW KATASTROFICZNYCH OPARTYCH NA FAKTACH [GALERIA]

  TOP20 NAJPIĘKNIEJSZYCH AKTOREK MŁODEGO POKOLENIA [GALERIA]


  W 23. odcinku królują nowości na vod. Do zobaczenia jest już głośny film Marii Sadowskiej, opowiadający o autorce rewolucji seksualnej Polaków. W sieci także "American Honey" - film o wielkiej amerykańskiej podróży ze znakomitą muzyką. W kinach Ryan Reynolds jako najlepszy ochroniarz świecie, który ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson). W sierpniu swoją premierę mają też nowe seriale o superbohaterach. Marvel i Netflix przygotowali fantastycznonaukową produkcję na podstawie komiksowych przygód grupy superbohaterów. Amazon przedstawia natomiast historię superbohatera, który... jest pozbawiony jakichkolwiek supermocy.

  Czytaj także

   Komentarze

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   GS24 poleca:

   Wideo