W szybkich pożyczkach popularnie nazywanych chwilówkami od dawna prym wiodą firmy pożyczkowe, domeną banków i SKOK-ów bowiem są, jak wiadomo kredyty. Podobny układ ukształtował się w usługach finansowych online. Teraz jednak rękawice firmom udzielającym szybkich pożyczek przez Internet rzuć postanowił eurobank.

4 tys. zł w ciągu kilku minut, wyłącznie za pośrednictwem Internetu - na taką pożyczkę mogą liczyć nowi klienci eurobanku.

- Jesteśmy instytucją, która chce promować odpowiedzialne pożyczanie pieniędzy. Dlatego zależy nam na pokazaniu, że istnieje alternatywa dla firm oferujących drogie pożyczki przez Internet. Proponujemy bardzo szybką procedurę od złożenia wniosku do wypłaty środków. Jednocześnie zachowujemy cenę, która od początku jest ustalona, transparentna i konkurencyjna w porównaniu do firm pożyczkowych obecnych na polskim rynku - podkreśla Alexis Lacroix, prezes eurobanku.

Nowa „Pożyczka błyskawiczna” to oferta dla osób, którym zależy na szybkim dostępie do środków, bez konieczności wizyty w oddziale - wystarczy mieć pod ręką” dowód tożsamości, by spisać z niego dane.

- Internet to wciąż nowy kanał, za pośrednictwem którego Polacy zaciągają pożyczki. Ten rynek ciągle wymaga badań i dokładnych analiz w zakresie oczekiwań klientów. Chcemy zbierać doświadczenia na tym rynku i dlatego będziemy dokładnie śledzić ich wszystkie uwagi, by po okresie sześciu miesięcy ulepszyć nasz produkt - podkreśla Alexis Lacroix.

Podstawowe parametry „Pożyczki błyskawicznej” online wyglądają następująco: kwota pożyczki: 500 - 4.000 zł, okres kredytowania: 3 - 60 miesięcznych rat.

Nareszcie małe firmy nie będą płacić gigantycznego ZUS. Jeśli chcesz się dowiedzieć ile i jak będą teraz płacić i na czym polega projekt Mała firma - mały ZUS, po prostu kliknij w ten tekst!

Już na pierwszym ekranie można sprawdzić koszty przy pomocy prostego w obsłudze kalkulatora.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 22,25 proc., całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3000 zł, całkowita kwota do zapłaty 3849,81 zł, oprocentowanie stałe 9,99 proc., całkowity koszt kredytu 849,81 zł (w tym: prowizja 393,67 zł i odsetki 456,14 zł), 30 miesięcznych równych rat w wysokości 128,32 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 11.04.2018 r. na przykładzie reprezentatywnym.

- Chcieliśmy zaoferować klientom najszybszą i najbardziej przejrzystą pożyczkę na polskim rynku. Zależało nam również na tym, by wypełnianie samego wniosku było możliwie najbardziej intuicyjne. Jednocześnie chcemy mieć pewność, że Klient całkowicie rozumie warunki umowy. Mamy świadomość, że bardzo wielu młodych Polaków wpadło w kłopoty z zadłużeniem, bo zaciągnęli zobowiązania, nie rozumiejąc zasad działania chwilówek online - mówi Wojciech Humiński, wiceprezes eurobanku.

INTERNAUCI POLECAJĄ: