Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły
NIEDZIELE HANDLOWE 2018: [WYKAZ NIEDZIEL HANDLOWYCH] Sklepy zamknięte w niedziele [DATA, LISTA NIEDZIEL] ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE Aktualizacja
Z regionu

Sklepy otwarte w niedziele i zamknięte MAJ 2018 WYKAZNIEDZIEL

Sklepy zamknięte i otwarte w niedziele MAJ 2018 + NASTĘPNE MIESIĄCE Wykaz niedziel handlowych 2018: SKLEPY ZAMKNIĘTE W NIEDZIELE + SKLEPY OTWARTE W DWIE NIEDZIELE w miesiącu 2018 WYKAZ NIEDZIEL Niedziele handlowe 2018: Galerie handlowe w niedziele wyglądają już jak opuszczone. To efekt wprowadzonego zakazu handlu w niedziele. Od marca niedziele handlowe będą przypadać tylko dwa razy na miesiąc. Zakaz handlu w niedziele został przyjęty przez Sejm. Wiadomo już, że od 1 marca 2018 zakupy zrobimy tylko w dwie niedziele w miesiącu, pierwszą i ostatnią. Od 2019 roku będzie to tylko jedna niedziela, a od 2020 zakaz handlu w niedziele obejmie wszystkie niedziele miesiąca. Przygotowaliśmy dla Was wykaz niedziel handlowych w 2018 roku. Sprawdźcie, kiedy zrobicie zakupy. Ale po senackich poprawkach warto też sprawdzić, gdzie zakupy zrobimy w niedziele wolne od handlu. Bowiem lista wyjątków została doprecyzowana. NIEDZIELE HANDLOWE 2018: [WYKAZ NIEDZIEL] Sklepy zamknięte w niedziele [DATA, LISTA NIEDZIEL] ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE NIEDZIELE HANDLOWE 2018: [WYKAZ NIEDZIEL] Sklepy zamknięte w niedziele [DATA, LISTA NIEDZIEL] ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE NIEDZIELE HANDLOWE 2018: [WYKAZ NIEDZIEL] Sklepy zamknięte w niedziele [DATA, LISTA NIEDZIEL] ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE NIEDZIELE HANDLOWE 2018: [WYKAZ NIEDZIEL] Sklepy zamknięte w niedziele [DATA, LISTA NIEDZIEL] ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE NIEDZIELE HANDLOWE 2018: [WYKAZ NIEDZIEL] Sklepy zamknięte w niedziele [DATA, LISTA NIEDZIEL] ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE NIEDZIELE HANDLOWE 2018: [WYKAZ NIEDZIEL] Sklepy zamknięte w niedziele [DATA, LISTA NIEDZIEL] ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE NIEDZIELE HANDLOWE 2018: [WYKAZ NIEDZIEL] Sklepy zamknięte w niedziele [DATA, LISTA NIEDZIEL] ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE NIEDZIELE HANDLOWE 2018: [WYKAZ NIEDZIEL] Sklepy zamknięte w niedziele [DATA, LISTA NIEDZIEL] ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE NIEDZIELE HANDLOWE 2018: [WYKAZ NIEDZIEL] Sklepy zamknięte w niedziele [DATA, LISTA NIEDZIEL] ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE NIEDZIELE HANDLOWE 2018: [WYKAZ NIEDZIEL] Sklepy zamknięte w niedziele [DATA, LISTA NIEDZIEL] ZAKAZ HANDLU W NIEDZIELE

Z regionu

Sklepy otwarte w niedziele i zamknięte MAJ 2018 WYKAZNIEDZIEL

Sklepy zamknięte i otwarte w niedziele MAJ 2018 + NASTĘPNE MIESIĄCE Wykaz niedziel handlowych 2018: SKLEPY ZAMKNIĘTE W NIEDZIELE + SKLEPY OTWARTE W DWIE NIEDZIELE w miesiącu 2018 WYKAZ NIEDZIEL Niedziele handlowe 2018: Galerie handlowe w niedziele wyglądają już jak opuszczone. To efekt wprowadzonego zakazu handlu w niedziele. Od marca niedziele handlowe...


Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Legia Warszawa kolejny rok na czele finansowej Ekstraklasy.
  Z kraju i ze świata

  Przychody klubów Ekstraklasy w 2017 r. wyniosły ponad 0,5 mld zł.

  Przychody klubów grających w rozgrywkach LOTTO Ekstraklasa wyniosły w 2017 roku 550,4 mln zł. Gdy dodamy do tego wpływy z transferów zagranicznych, kwota ta wzrośnie do 695,6 mln zł. Liderem rankingu pod względem przychodów pozostaje niezmiennie Legia Warszawa.

 2. Nowe technologie oceniają śmiertelność pacjentów. W jaki sposób?
  Z kraju i ze świata

  Google przewidzi twoją śmierć

  Szybki rozwój algorytmów sztucznej inteligencji daje coraz bardziej nieoczekiwane efekty. Technologiczny gigant Google stworzył model analityczny, którzy wykorzystując metodę deep learning, potrafi oszacować między innymi śmiertelność hospitalizowanych pacjentów. W oparciu o duże zbiory danych (big data) zapisane w szpitalnych bazach prognozuje znacznie skuteczniej niż tradycyjne modele i narzędzia predykcyjne.

 3. Pierwszy samodzielny kontrakt Stoczni Szczecińskiej. Ma wybudować nawet 20 statków
  Strefa Biznesu

  Pierwszy samodzielny kontrakt Stoczni Szczecińskiej

  - To powrót stoczni do krwiobiegu producentów statków w Europie - mówi Andrzej Strzeboński, prezes zarządu Stoczni Szczecińskiej. W czwartek podpisano pierwszy samodzielny kontrakt na budowę dwóch statków i 18 w opcji. Pierwszy statek ma być gotowy za 2 lata.

 4. W Pesie trwa produkcja w ramach największego kontraktu na dostawy pociągów Linków dla Deutsche Bahn
  Wiadomości

  Pesa ma inwestora. Wszystkie udziały przejmie Polski Fundusz Rozwoju

  25 maja bydgoska Pesa oraz państwowy Polski Fundusz Rozwoju parafowały umowę inwestycyjną regulującą szczegółowo zasady przejęcia udziałów przez PFR.

 5. Paliwa 2018. Jest drogo? Drogo to naprawdę dopiero będzie. Po ile paliwa przed Bożym Ciałem?
  Z kraju i ze świata

  Paliwa coraz droższe. A po niedzieli znów podrożeją. O ile?

  Już wkrótce rozpoczyna się kolejny, już drugi w tym miesiącu, długi weekend majowy. Biorąc kilka dni wolnych z puli urlopu wielu Polaków może przedłużyć sobie wypoczynek. To również świetna okazja do zaplanowania wyjazdu. Dużo mniejsze powody do radości mają jednak kierowcy – ci będą musieli zapłacić więcej na stacjach benzynowych. O ile?