Pogoń '04 Szczecin zatrzymała lidera

(sz)
Sebastian Wołosz
Pogoń '04 Szczecin zremisowała 3:3 z głównym kandydatem do mistrzostwa kraju Rekordem Bielsko-Biała.

Sytuacja na parkiecie zmieniała się często. Widowisko stało na wysokim poziomie. Już kilkanaście minut przed końcem drużyny atakowały tak dynamicznie i agresywnie, jakby za moment miały usłyszeć ostatnią syrenę.

Pierwszy na prowadzenie wyszedł Rekord Bielsko-Biała. Pogoń zdążyła przed przerwą odwrócić wynik 0:1 na 2:1. W drugiej połowie zdobyła jeszcze jednego gola na 3:2 po stałym fragmencie, który rozrysował podopiecznym trener Łukasz Żebrowski.

Prowadzenia nie udało się utrzymać. Wściekli goście doprowadzili do remisu, wykorzystując wariant z wycofanym bramkarzem. W 36. minucie Roman Vakhula ustalił wynik na 3:3.

Pogoń '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 3:3 (2:1)