Pogoń '04 Szczecin - Chrobry Głogów 5:3. Portowcy potwierdzają wysoką formę

Anna Pasztor
Kolejny mecz futsalistów Pogoni również odbędzie się w Azoty Arenie. W niedzielę zagrają z FC Toruń. Sebastian Wołosz
Pogoń '04 pozostaje niepokonana we własnej hali.

Od 9. minuty kibice nie mogli narzekać na brak emocji. Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie 2:0 i równie szybko pozwolili przeciwnikom wyrównać. Wynik do przerwy ustalił Daniel Maćkiewicz, strzelając na 3:2.

Na pięciu bramkach w meczu się nie skończyło, gdyż po przerwie szczecinianie wykorzystali grę w przewadze i wyszli na prowadzenie 5:2. Goście mieli swoje sytuacje, ale ostrzeliwali to słupek, to poprzeczkę szczecińskiej bramki. Wymiary porażki w końcówce zmniejszył Jacek Sander, który wcielił się w lotnego bramkarza.

Pogoń zajmuje czwarte miejsce w tabeli i w niedzielę podejmie FC Toruń.

Pogoń '04 Szczecin - Euromaster Chrobry Głogów 5:3 (3:2)
Bramki: Jonczyk 2 (39, 9), Jakubiak (12), Maćkiewicz (14), Shamotii (30) - Bugański (13 - samob.), Konopacki (13), Sander (39).
Pogoń '04: Lasik - Kubik, Jurczak, Maćkiewicz, Jonczyk, Shamotii, Tubacki, Bugański, Jakubiak.