Pogoń '04 gra dziś z Chrobrym. Wstęp za kilka złotych lub za darmo

Anna Pasztor
Michał Kubik wraca po kontuzji i będzie gotów do gry z Chrobrym.
Michał Kubik wraca po kontuzji i będzie gotów do gry z Chrobrym. Andrzej Szkocki
Szczecinianie na własnym terenie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Dziś zagrają w Azoty Arenie z zespołem Euromaster Chrobry Głogów. Początek spotkania o godz. 19.30.

Ze względu na mecze reprezentacji ekstraklasa pauzowała przez ostatnie dwa tygodnie. Na spotkania towarzyskie z Anglią powołania otrzymali Michał Kubik i Mateusz Gepert, ale obaj musieli odpuścić zgrupowanie ze względu na kontuzje. Urazy były ostatnio bolączką trenera Łukasza Żebrowskiego. Na mecz z Chrobrym wrócą Artur Jurczak i Kubik, nie wystąpi jeszcze Gepert.

- Widać, że była przerwa, bo chłopaki są głodni gry - podkreśla Żebrowski.

Chrobry jest na 11. miejscu w tabeli (po 2 wygrane i remisy). Zespół prezentuje dojrzały futsal, a ofensywne trio tworzą Daniel Lebiedziński wraz z braćmi Pieczyńskimi - Danielem i Łukaszem. Mocnym elementem rywali jest także Piotr Pietruszko (7 bramek w tym sezonie).

Szczecinianie przed przerwą zaliczyli wypadek przy pracy, przegrywając z Nbitem Gliwice 2:7. Przez 32 minuty prowadzili grę, ale ostatnie osiem należało do gospodarzy. Porażka nie wpłynęła źle na miejsce Pogoni w tabeli, zajmują oni bowiem piątą pozycję, mając tyle samo punktów (14), co trzeci Red Devils Chojnice.

Na mecz za darmo wejdą osoby, które zakupiły bilet na mecz Pogoń Szczecin - Lech Poznań lub mają karnet na mecze Pogoni oraz wszyscy, którzy nie ukończyli 18. roku życia. Pozostali za bilet zapłacą 6 zł.