Pogoń Szczecin w pierwszej lidze!

Pogoń Szczecin zremisowała dziś z Unią Janikowo 1:1. Ten remis dał Pogoni awans do pierwszej ligi.
Pogon Szczecin - Unia JanikowoMecz Pogon Szczecin - Unia Janikowo.

Pogoń Szczecin - Unia Janikowo

Przez całą pierwszą połowę Pogoń dominowała na boisku. Szczecinianie stwarzali sytuacje, zabrakło jednak skuteczności.

Na początku pierwszej połowy bramkę strzeliła Unia Janikowo. Po rzucie wolnym prawie z narożnika boiska, dośrodkowaniu i zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki skierował Filipek.

Była to pierwsza podbramkowa akcja gości w tym meczu.

Wyrównującą bramkę strzałem głową zdobył Maciej Ropiejko. Unia Janikowo prowadzeniem cieszyła się tylko 10 minut.