Pogoń Szczecin - Polonia Słubice 1:1 (0:0)

mc
Portowcy w piątym kolejnym meczu nie zdołali zdobyć kompletu punktów. Tym razem nie sprostali najgorszemu zespołowi ligi, Polonii Słubice, remisując z nią 1:1.

Mecz pretendenta do awansu z outsiderem ligi zaczął się tak, jak spodziewano, czyli
od ataków Pogoni. Damian Sieniawski, który dostał szansę gry od pierwszej minuty,
znalazł się w sytuacji sam na sam, ale zagubił się trochę i uderzył prosto w bramkarza.

Portowcy nie mieli zbyt dogodnych okazji do zdobycia gola. Adrian Sobczyński, czy Sieniawski uderzali nad bramką. W 25. minucie były gracz portowców, Lilo, wychodził na czystą pozycję. Powalił go Marcin Nowak i sędzia słusznie usunął go z boiska. W końcówce do sytuacji oko w oko z bramkarzem wyszedł Maciej Ropiejko, ale golkiper był górą w tej sytuacji.

W drugiej połowie trener Pogoni Piotr Mandrysz dokonał kilku zmian, lecz nie wpłynęły one zbyt mocno na przebieg spotkania. Wreszcie w 72. minucie meczu szczęście uśmiechnęło się do Pogoni. Rzut wolny egzekwował Piotr Petasz, zawodnicy Polonii zderzyli się ze sobą, a z prezentu skorzystał Ropiejko. Posłał