Pogoń Barlinek - Victoria 95 CALBUD Przecław 3:0 (3:0)

sja
Piłkarze Pogoni Barlinek (w ciemnych strojach), dominowali na boisku i wygrali mecz zasłużenie. Fot. Jacek Słomka
IV liga. Żadnych szans nie dał lider IV ligi i pokonał u siebie piłkarzy z Przecławia 3:0. Bramki padły w pierwszej połowie meczu. Strzelili je Robert Kozioła, Rafał Świtaj i Maciej Malinowski.

Goście tylko przez pierwsze 15 minut pierwszej połowy, stawiali opór gospodarzom. Później na boisku dominowali ci ostatni. Podobny przebieg miała druga odsłona meczu. Z tym wyjątkiem, że piłkarze Victorii nie wykorzystali dwóch, tzw. stuprocentowych szans na strzelenie gola.