Piłkarz Roku 2017 Województwa Zachodniopomorskiego.

  Piłkarz Roku 2017 Województwa Zachodniopomorskiego.

  Maurycy Brzykcy

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Gala z okazji finału plebiscytu "Piłkarz Roku 2016"

  Gala z okazji finału plebiscytu "Piłkarz Roku 2016"

  Już tylko do 31 stycznia 2018 r., do północy, można głosować w plebiscycie Piłkarz Roku Województwa Zachodniopomorskiego. Gala i Bal Piłkarza 16 lutego w polickim Hotelu Dobosz.
  Gala z okazji finału plebiscytu "Piłkarz Roku 2016"

  Gala z okazji finału plebiscytu "Piłkarz Roku 2016"

  Plebiscyt Piłkarz Roku w odświeżonej formule funkcjonuje już od czterech lat. Najważniejsze zmiany to oczywiście uroczysta gala i Bal Piłkarza, których futbolowemu środowisku trochę brakowało. One wieńczą cały plebiscyt. Do tego dochodzą także małe innowacje w głosowaniu. Typować ulubieńców można na kilka sposobów na dwóch portalach.

  Piłkarz Roku 2017. Trzech z Pogoni  Wszystkie kluby w województwie zachodniopomorskim mogły zgłosić do zabawy swoich kandydatów, ale też nie wszystkie się na to zdecydowały. Te z wyższych lig mogły wybrać po trzech lub dwóch piłkarzy, te z niższych już tylko jednego. Wczoraj oficjalnie ruszyło głosowanie na najpopularniejszych zawodników.

  Pogoń Szczecin nominowała do zabawy trzech zawodników: Adama Frączczaka, Spasa Delewa oraz Jakuba Piotrowskiego. Z kolei Błękitni Stargard postawili na Grzegorza Szymusika i Macieja Więcka. Teraz wszystko w rękach fanów. Jak pokazuje historia naszego plebiscytu, dużo większy ruch, dużo większe przetasowania dokonują się na niższych szczeblach piłkarskich. Głosy fanów często idą w tysiące, gdzie te oddane na piłkarzy ekstraklasy zdarza się, że nie przekraczają setki. To jednak specyfika takich zabaw. Nie zapominamy także o piłkarkach w województwie. Każdy kobiecy klub nominował do zabawy jedną zawodniczkę.

  Piłkarz Roku 2017. Jak głosować? Klik, Facebook, SMS  Na naszej stronie można głosować na trzy sposoby: poprzez kliknięcie, Facebooka oraz drogą SMS. Kibice swoje typy mogą składać również na portalu ligowiec.net.

  31 stycznia zamykamy głosowanie i dokonujemy zsumowania liczby głosów. Wyniki przedstawimy na uroczystej gali. Ta odbędzie się w piątek, 16 lutego. Po niej całe środowisko bawić się będzie wspólnie podczas Balu Piłkarza. Obie atrakcje odbędą się już po raz czwarty w polickim Hotelu Dobosz.

  Podczas tych wydarzeń nagrodzimy nie tylko najpopularniejszych piłkarzy w województwie, ale wręczymy również szereg innych nagród. Jesteśmy już po dość burzliwych obradach Kapituły Plebiscytu i wyróżnionych jest sporo osób czy instytucji. Wybraliśmy m.in. trenera roku, piłkarza roku czy najlepszą piłkarską imprezę w ostatnich dwunastu miesiącach w naszym województwie.

  Zobacz i zagłosuj na kandydata >>>
  Najpopularniejszy piłkarz - Ekstraklasa
  Najpopularniejszy piłkarz - II Liga
  Najpopularniejszy piłkarz - III Liga
  Najpopularniejszy piłkarz - IV Liga
  Najpopularniejszy piłkarz - Liga Kobiet
  Najpopularniejszy piłkarz - Futsal
  Najpopularniejszy piłkarz - Szczecińska Liga Okręgowa
  Najpopularniejszy piłkarz - Koszalińska Liga Okręgowa
  Najpopularniejszy piłkarz - Regionalna Okręgówka Szczecin
  Najpopularniejszy piłkarz - Regionalna Okręgówka Koszalin
  Najpopularniejszy piłkarz - A Klasa
  Najpopularniejszy piłkarz - B Klasa


  Więcej informacji: Piłkarz Roku 2017 | Wybieramy najlepszych piłkarzy w regionie!  Rok temu Gyurcso  W poprzedniej edycji plebiscytu, kibice na najlepszego piłkarza ekstraklasy wybrali Adama Gyurcso. Cóż, minął rok i Węgra nie ma już w kadrze Pogoni - został wystawiony na listę transferową i odejdzie z klubu.

  Z kolei najwięcej głosów ze wszystkich startujących w zabawie zebrał Maksym Luneko. Piłkarz Wichra Brojce ze z klasy okręgowej miał na swoim koncie ponad 11 tysięcy głosów. Zobaczymy, czy ten wynik uda się pobić.

  Uroczyste wręczenie nagród i ogłoszenie wyników nastąpi podczas Wielkiego Balu Piłkarza, który odbędzie się 16 lutego 2018 r. w Hotelu Dobosz w Policach.

  Zobacz również: Finał plebiscytu "Piłkarz Roku": Co za noc! Za nami gala i Bal Piłkarza


  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gs24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo