NAUCZYCIEL NA MEDAL Głosowanie rozpoczęte! Wybieramy...

  NAUCZYCIEL NA MEDAL Głosowanie rozpoczęte! Wybieramy najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli

  Anna Zawiślak

  Głos Koszaliński

  Aktualizacja:

  Głos Koszaliński

   NAUCZYCIEL NA MEDAL Głosowanie rozpoczęte! Wybieramy najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli
  Głosuj dla najbardziej cenionych i lubianych przez uczniów i ich rodziców nauczycieli! Na laureatów czekają medale Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, które zostaną wręczone na początku grudnia podczas Konferencji Edukacyjnej. Zwycięzcy zdobędą też wspaniałe nagrody, a wśród nich tygodniowe pobyty w komfortowym ośrodku oraz wycieczki do Pragi.
   NAUCZYCIEL NA MEDAL Głosowanie rozpoczęte! Wybieramy najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli

  Laureaci zostaną wybrani osobno w Koszalinie, Szczecinie i wszystkich powiatach województwa zachodniopomorskiego Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach - dla nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej, nauczycieli klas IV-VII i gimnazjum oraz dla tych, którzy uczą młodzież w szkołach ponadgimnazjalnych.

  - Celem naszej akcji jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli - mówi Krzysztof Nałęcz, redaktor naczelny "Głosu Dziennika Pomorze". - Szukamy belfrów, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem.

  Szukamy nauczycieli z pasją, którzy swoją pracą wychodzą poza ustalone w etacie ramy, często poświęcając swój czas wolny. Medale marszałka województwa zachodniopomorskiego czekają na tych, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców cierpliwością i serdecznością, fachowością, a czasem nawet... surowością.

  Wielka lista nauczycieli
  z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Wszystkich nauczycieli zgłoszonych do naszej akcji zaprezentujemy w "Głosie" w przededniu ich święta - w piątek, 13 października. W każdym mieście i powiecie listy nominowanych kandydatów ukażą się na łamach tygodnika dołączanego w piątki do gazety.

  Zachodniopomorska Konferencja Edukacyjna

  Laureaci odbiorą medale i nagrody podczas Zachodniopomorskiej Konferencji Edukacyjnej, która odbędzie się na początku grudnia. Zaproszenie na konferencję otrzymają wszyscy laureaci z każdego miasta i powiatu. Program spotkania będzie bardzo bogaty. Nauczyciele wezmą udział m.in. w organizowanym w ramach konferencji szkoleniu poświęconym multimedialnym technikom i wykorzystaniu mediów społecznościowych w edukacji.

  Prezentacja zwycięzców

  Po uroczystej gali do całego nakładu "Głosu" dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy zwycięzców z każdego miasta i powiatu w każdej kategorii plebiscytu.

  Ważne terminy

  • Laureaci zostaną wybrani osobno w Koszalinie, Szczecinie w każdym powiecie zachodniopomorskim w trzech kategoriach: Nauczyciel klas I-III, Nauczyciel klas IV-VII i gimnazjum oraz Nauczyciel szkół ponadgimnazjalnych.
  • Pierwszy, powiatowy etap plebiscytu rozpocznie się w piątek, 13 października i będzie trwać do piątku, 10 listopada do godz. 24..
  • W piątek, 13 października listy nauczycieli zgłoszonych do udziału w plebiscycie ukażą się w "Głosie".
  • Zwycięzcy z każdego miasta i powiatu awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale rozpocznie się w poniedziałek, 13 listopada i będzie trwać do piątku, 24 listopada do godz. 24.
  • Nagrody zostaną wręczone na początku grudnia podczas Zachodniopomorskiej Konferencji Edukacyjnej.

  Cenne nagrody dla nauczycieli
  Etap powiatowy

  medal_net

  Nauczyciele, którzy w każdej z trzech kategorii plebiscytu zdobędą najwięcej głosów w każdym mieście i powiecie otrzymają:
  • tytuł Nauczyciela na Medal w mieście lub powiecie i pamiątkowy medal
  • zaproszenie na Zachodniopomorską Konferencję Edukacyjną połączoną z ceremonią wręczenia nagród, która odbędzie się w pierwszej połowie grudnia w Szczecinie.
  • awans do wojewódzkiego finału plebiscytu z zachowaniem głosów zdobytych w pierwszym etapie głosowania

  Wojewódzki finał

  Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w każdej z trzech kategorii plebiscytu, zdobędą najwięcej głosów otrzymają główne nagrody:
  Nauczyciele, którzy w wojewódzkim finale, w każdej z trzech kategorii plebiscytu, zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:
  Bez tytułu
  Informacji o akcji udziela Anna Zawiślak, e-mail anna.zawislak@polskapress.pl, nr tel. 94 347 35 47


  Zobacz regulamin plebiscytu

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   GS24 poleca:

   Wideo