Piękny Ślub: Jeszcze więcej nagród w plebiscycie

Piękny Ślub: Jeszcze więcej nagród w plebiscycie

Anna Folkman

Głos Szczeciński

Aktualizacja:

Głos Szczeciński

Kompleksowa organizacja wesela dla zwycięzców, dla narzeczonych na drugim miejscu weekend w Spa Med Strumiany a dla pary z trzeciej pozycji kolacja w restauracji Kuźnia. Dla obu tych par mamy także rabat na wypożyczenie czekoladowych fontann.
Piękny Ślub: Jeszcze więcej nagród w plebiscycie

©Archiwum prywatne

Już tylko tydzień pozostał na oddawanie głosów na pary, które walczą w plebiscycie Głosu Szczecińskiego i MM Moje Miasto "Piękny Ślub". SMS-y można wysyłać do niedzieli do godz. 16. Tego dnia, 29 stycznia w Sali Bogusława X w Zamku Książąt Pomorskich odbędzie się Wielka Gala Ślubna. Rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do godz. 18. Wstęp na Galę będzie bezpłatny. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone około godz. 17, wtedy też nastąpi wręczenie nagród. Otrzymają je trzy pary, które w głosowaniu uzyskały największą liczbę SMS-ów i będą obecne na Gali.

Co zgarną trzy pierwsze pary?

Zwycięzcy otrzymają kompleksową organizację wesela w hotelu Slavia Międzyzdroje wraz z oprawą muzyczną zespołu Nova.
Bukiet oraz kwiat do butonierki. Podczas imprezy goście będą mogli pić drinki prosto z fontanny, którą udostępni firma Impress. Sesję fotograficzną wykonaną przez Rafała Sobeckiego oraz filmową, która będzie dziełem Marioli Kaczmarek. W studiu Glamour w Szczecinie para przejdzie stylizację, panna młoda będzie mogła bezpłatnie wypożyczyć jedną z sukien ślubnych z salonu Scarlett a także zachować na zawsze suknię wieczorową, którą podaruje Salonik Ślubny Freya. Po wspaniałej zabawie, w wybranym terminie młodzi małżonkowie będą mogli spędzić romantyczne chwile w folwarku "Wirówek". Chwile te zostaną uwiecznione na filmie.

Para, która zajmie drugie miejsce będzie mogła liczyć na rabat na wypożyczenie czekoladowej fontanny a także na weekend w Spa Med Strumiany, który przekażą patroni medialni Głos Szczeciński i MM Moje Miasto. Pobyt to dwa noclegi z pełnym wyżywieniem i możliwością korzystania z jacuzzi, sauny fińskiej, łaźni parowej oraz ławy grzewczej. W pakiecie jest także 10 proc. zniżki na pozostałą ofertę Spa Med Strumiany.

Narzeczeni z trzeciego miejsca także otrzymają rabat na wypożyczenie fontanny czekoladowej, a od patronów medialnych otrzymają kolację w restauracji Kuźnia w Szczecinie.

Uwaga! Warunkiem otrzymania nagrody jest uczestnictwo w Gali. Może to być jedna osoba z pary. Para, która nie będzie mogła osobiście odebrać nagrody, automatycznie "odda" ją kandydatom, którzy byli w glosowaniu tuż za nią. Zgodnie z regulaminem plebiscytu i ustawą o podatku dochodowym, podatek w wysokości 10 proc. nagrody ponosi Laureat. Trzeba będzie go uiścić w ustalonym terminie.

Planujesz ślub? Musisz odwiedzić Galę

Podczas Wielkiej Gali Ślubnej pary, które planują uroczystość, w jednym miejscu znajdą wszystko, co jest potrzebne do jej organizacji. Wystąpią zespoły muzyczne np. zespół Roma, pojawi się kilkadziesiąt stoisk z branży ślubnej, będzie degustacja tortów, pokaz szkół tańca, co godzinę będzie można obejrzeć pokaz mody ślubnej prezentowany przez najpiękniejsze kobiety i mężczyzn. Będą panie z tytułami Miss i misterzy. W trakcie Gali zostaną zorganizowane konkursy, gry. Młodzi będą mogli zaoszczędzić czas i pieniądze. Znajdą tam mnóstwo produktów w jednym miejscu, będą mogli je porównać i skorzystać z przygotowanych promocji.

Aktualne wyniki

Głosowanie trwa! Każda z 37 par może jeszcze wygrać! W tej chwili największą szansę na to mają Dominika i Krzysztof, para numer 35 z ponad 2 tysiącami SMS-ów. Drugie miejsce zajmuje para Marta i Adam z numerem 8, która otrzymała prawie 1100 głosów, a trzecie Aleksandra i Kamil, którzy mają numer 7. Ta para ma ponad 200 SMS-ów na koncie. Aby oddać głos na wybraną parę należy wysłać na numer 72466 SMS o treści: GS.SLUB.xx, gdzie xx to numer kandydata z listy, np. GS.SLUB.59 Koszt SMS-a 2,46 zł z VAT. Głosowanie trwa w od 15 grudnia 2011 r. do 29 stycznia 2012 r., do godziny 16. Wyniki na żywo i wszystkich kandydatów znajdziesz na www.gs24.pl/pieknyslub

Pokaż się na Gali

Wstęp na Galę "Piękny Ślub" jak zwykle jest bezpłatny. Firmy oraz osoby prywatne zainteresowane prezentacją swoich produktów i usług podczas Gali mogą zgłaszać się telefonicznie pod numerem 695 116 121-122 lub przez witrynę www.pieknyslub.pl. Reklamodawcy, którzy chcieliby zamieścić swoje ogłoszenia proszeni są o kontakt z Anną Kalińską - tel. 91 48 13 383, tel. kom. 510 026 530, fax 91 48 13 360 oraz e-mail: anna.kalinska@mediaregionalne.pl

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GS24 poleca

Wideo