Mała Miss i Mister. Trwa głosowanie w naszej zabawie

Mała Miss i Mister. Trwa głosowanie w naszej zabawie

Aktualizacja:

Głos Szczeciński

Mała Miss i Mister. Trwa głosowanie w naszej zabawie
Mała Miss i Mister. Trwa głosowanie w naszej zabawie

<a href="http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/99999999/MALAMISSMALYMISTER0505/642700327">Cyprian Szlempo</a> walczy o koronę Małego Mistera.

Zwycięzcy plebiscytu Mała Miss i Mały Mister otrzymają netbooka z pakietem programów multimedialnych. Nagrody wręczymy na gali finałowej, która odbędzie się 28 maja.

W tym roku w zabawie bierze udział ponad 150 dzieci do siódmego roku życia. Spośród nich Czytelnicy wybierają Małą Miss i Małego Mistera.

Głosować na swojego faworyta można za pomocą SMS-ów lub kuponów wyciętych z naszej gazety. By oddać głos za pośrednictwem SMS-a należy przesłać wiadomość na nr 71466 SMS o treści: GS.MISS.xx (w kategorii Mała Miss) lub GS.MISTER.xx (w kategorii Mały Mister), gdzie xx to numer kandydata.

SMS nie może zawierać polskich znaków.
Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT.

W przypadku głosowania za pomocą kuponu, wypełniony kupon należy dostarczyć do redakcji, adres: "Głos Szczeciński" Nowy Rynek 3, 71-875 Szczecin. Na SMS-y czekamy do 15 maja, zaś na kupony do 12 maja.

Zdjęcia i numery kandydatów można znaleźć na gs24.pl:
RANKING KANDYDATEK do tytułu Małej Miss
oraz
RANKING KANDYDATÓW do tytułu Małego Mistera.

Po zakończeniu głosowania nazwiska i zdjęcia laureatów zostaną zamieszczone na łamach naszej gazety oraz na stronach naszego portalu. Wręczenie nagród i koronacja odbędą się podczas gali finałowej 28 maja.


Czytaj e-wydanie »
Zaplanuj wolny czas - koncerty, kluby, kino, wystawy, sport

Załączniki (2)

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GS24 poleca

Wideo