Mała Miss i Mister 2014: zgłoś dziecko do zabawy

Mała Miss i Mister 2014: zgłoś dziecko do zabawy

Sebastian Wołosz

Głos Szczeciński

Aktualizacja:

Głos Szczeciński

Tytuł Małego Mistera zdobył w ubiegłym roku Błażej Włodarczyk.

Tytuł Małego Mistera zdobył w ubiegłym roku Błażej Włodarczyk. ©Sebastian Wołosz

Po raz piąty, wspólnie z Czytelnikami, będziemy wybierać Małą Miss i Małego Mistera. Przyślij nam zdjęcie syna lub córeczki i daj im szansę na świetną pamiątkę.
Tytuł Małego Mistera zdobył w ubiegłym roku Błażej Włodarczyk.

Tytuł Małego Mistera zdobył w ubiegłym roku Błażej Włodarczyk. ©Sebastian Wołosz

W ubiegłorocznej edycji naszego konkursu dla najmłodszych udział wzięło 50 chłopców i dziewczynek.

Ostatecznie Małą Miss została Basia Sotomska, która na swoim koncie zgromadziła aż 1505 głosów.

- Każda mama kocha swoje dziecko najmocniej na świecie i uważa swoje dziecko za najpiękniejsze na świecie. Ja tak samo sądzę o mojej Basi - że to najpiękniejsza dziewczynka na świecie - mówiła po ogłoszeniu wyników pani Małgorzata Sotomska, mama Małej Miss.
- Z tego powodu postanowiłam ją zgłosić do konkursu. Bardzo się cieszę, że wygrała. Jest jeszcze na tyle malutka, że nie bardzo wie, o co chodzi, ale na pewno będzie mieć fantastyczną pamiątkę na przyszłość. Jak już podrośnie na pewno będzie wiele razy oglądać zdjęcia i filmy z finałowej gali.

Tytuł Małego Mistera zdobył w ubiegłym roku Błażej Włodarczyk, na którego Czytelnicy oddali 1010 głosów.

- Na pomysł zgłoszenia Błażeja do plebiscytu Głosu podsunęła jego babcia - mówi Kamila Włodarczyk, mama chłopca. - Stwierdziła, że jest tak fotogeniczny, że koniecznie musimy wysłać jego zdjęcie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało mu się wygrać, zwłaszcza, że konkurencja była mocna i liczna. Nie spodziewaliśmy się, że to właśnie Błażejowi się uda. Bardzo nam miło, że się udało.

Mali zwycięzcy zostali ukoronowani podczas oficjalnej gali w Centrum Handlowym Turzyn. Otrzymali też nagrody rzeczowe i pamiątkowe fotografie, które wcześniej wykonano podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej w studiu toMash w Szczecinie. Niespodzianki czekały też na dzieci, które w naszym plebiscycie znalazły się w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach.

W tym roku znów wybieramy Małą Miss i Małego Mistera. Udział w naszym plebiscycie mogą wziąć chłopcy i dziewczynki do siódmego roku życia. Kandydatów zgłosić muszą ich rodzice lub opiekunowie prawni. Wystarczy do 17 kwietnia bieżącego roku dostarczyć do redakcji wypełniony i własnoręcznie podpisany kupon zgłoszeniowy oraz zdjęcie dziecka.

Fotografie wszystkich maluchów zamieścimy na naszej stronie internetowej www.gs24.pl/malamiss. Później przyjdzie czas na wielkie głosowanie. Czytelnicy za pomocą smsów i kuponów wyciętych z gazety będą mogli oddawać głosy na swoich małych faworytów. Chłopiec i dziewczynka, którzy zdobędą najwięcej głosów otrzymają tytuły: Mała Miss i Mały Mister 2014 roku. Otrzymają też zestaw PlayStation 3 do zabawy dla całej rodziny. Ponadto maluchy z pierwszej trójki w swoich kategoriach otrzymają voucher na profesjonalną sesję zdjęciową.

Jak zgłosić pociechę

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko wzięło udział w naszym plebiscycie musisz dostarczyć do naszej redakcji jego zdjęcie (minimalny rozmiar 800x600 px) oraz wypełniony kupon zgłoszeniowy. UWAGA! Kupon zgłoszeniowy musi być własnoręcznie podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego dziecka - w przeciwnym razie będzie nieważny! Kupon zgłoszeniowy można pobrać ze strony internetowej www.gs24.pl/malamiss lub wyciąć z naszej gazety. Można go dostarczyć do redakcji osobiście, listownie (na adres Głos Szczeciński, ul. Nowy Rynek 3, 71-875 Szczecin z dopiskiem "Mała Miss i Mister") lub mailowo na adres plebiscyt@gs24.pl (wpisując w temacie wiadomości Mała Miss). Jeśli zdecydujesz się dokonać zgłoszenia drogą mailową kupon musisz zeskanować lub sfotografować i dołączyć w treści maila razem ze zdjęciem dziecka. Na zgłoszenia czekamy do 17 kwietnia 2014 roku.

Głosowanie

11 kwietnia 2014 roku rozpocznie się głosowanie w plebiscycie Mała Miss i Mały Mister. Zdjęcia wszystkich kandydatów będzie można wówczas znaleźć na www.gs24.pl/malamiss. Każdemu kandydatowi zostanie przyporządkowany numer porządkowy i numer prefiks, co ułatwi głosowanie. Głosować będzie można za pomocą smsów lub kuponów wyciętych z naszej gazety.

Nagrody

Nagrody główne otrzymają chłopczyk i dziewczynka, którzy zdobędą najwięcej głosów. Otrzymają oni tytuły: Mała Miss i Mały Mister. Dodatkowo wręczymy im zestaw PlayStation 3, który przeniesie graczy do świata rozrywki dla całej rodziny. Dzięki konsoli można wyruszyć na niewiarygodne przygody w niesamowitych grach w jakości HD i stereoskopowym 3D, oglądać filmy na płytach Blu-ray, korzystać z bezpłatnego dostępu do PlayStation Network i wielu innych atrakcji. Ponadto maluchy z pierwszej trójki w swoich kategoriach otrzymają voucher na profesjonalną sesję zdjęciową.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GS24 poleca:

Wideo