Łatwe i wysokie zwycięstwo SPR Pogoni Szczecin

jakub lisowski
Karolina Kochaniak z SPR Pogoni Szczecin.
Karolina Kochaniak z SPR Pogoni Szczecin. Andrzej Szkocki/Polska Press
SPR Pogoń wygrała kolejne spotkanie w rozgrywkach ekstraklasy piłkarek ręcznych. Tym razem nasz zespół pokonał UKS PCM Kościerzyna 34:24.

Po czterech minutach spotkania Pogoń prowadziła 4:0, więc wszystko wskazywało na efektowną wygraną. Tyle, że UKS zmobilizował się i w 11. minucie przegrywał tylko 5:6. Szczecinianki zareagowały właściwie – znów odskoczyły i jeszcze przed przerwą wyszły na ośmiobramkowe prowadzenie.

W zasadzie było po meczu. W II połowie zespoły rzucały bramka za bramkę, choć na samym finiszu Pogoń zdobyła trzy bramki i jeszcze powiększyła przewagę.

Teraz w lidze przerwa, a kolejny mecz Pogoni 2 listopada w Netto Arenie z Energa AZS Koszalin.

UKS Kościerzyna – SPR Pogoń Szczecin 24:34 (12:20)
Pogoń: Pruenster, Krupa – Cebula 6, Bozović 6, Zawistowska 4, Kochaniak 3, Szynkaruk 3, Del Balzo 3, Wołoszyk 3, Janas 2, Płomińska 2, Agbaba 2, Urbańska, Nosek.