"Do zobaczenia". Nowa "Dynastia" i Netflix. 5 powodów, dla...

  "Do zobaczenia". Nowa "Dynastia" i Netflix. 5 powodów, dla których warto oglądać nową wersję serialu

  Telemagazyn.pl

  Telemagazyn.pl

  Aktualizacja:

  Telemagazyn.pl

  W 32. odcinku programu "Do zobaczenia" postanowiliśmy przyjrzeć się nowej wersji kultowej "Dynastii". Premiera 12 października w Netfliksie. Dlaczego warto ją oglądać?
  "[Do zobaczenia](http://www.telemagazyn.pl/artykuly/do-zobaczenia/)" to nowy program, przygotowany przez redakcję serwisu **Telemagazyn.pl** i studio Vivi24. Skrupulatnie przeglądamy programy telewizyjne wszystkich stacji, sprawdzamy repertuary kinowe oraz szukamy nowości do obejrzenia na VOD. Wszystko po to, abyście wiedzieli, co jest najbardziej warte obejrzenia!

  CZYTAJ TAKŻE:

  NAJLEPSZE NOWE BAJKI I ANIMACJE. TOP5 W "DO ZOBACZENIA"! [WIDEO]

  JAK ZMIENIŁY SIĘ GWIAZDY TVN [GALERIA]

  TOP20 NAJPIĘKNIEJSZYCH AKTOREK MŁODEGO POKOLENIA [GALERIA]


  W 32. odcinku przyglądamy się nowej wersji kultowej "Dynastii". Serial można oglądać od 12 października na platformie Netflix. Współczesna odsłona opery mydlanej z lat 80. skupiać się będzie na losach dwóch kobiet: Fallon Carrington - córki potentata naftowego Blake’a Carringtona, oraz Crystal - macochy Fallon. Fabuła jest ta sama, co w pierwotnej wersji, nie obejdzie się jednak bez kilku zmian. Pierwszą z nich jest zmiana miejsca, w którym toczy się akcja. Nie jest to Denver, ale Atlanta. W rolach głównych wystąpią: Grant Show, James Mackay, Alan Dale, Sam Adegoke, Robert Christopher Riley i Rafael de la Fuente. Dlaczego warto oglądać nową "Dynastię"? Sprawdźcie!

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   GS24 poleca:

   Wideo