Ku pokrzepieniu juniorów Pogoni. Najlepsze pościgi drużyn z regionu

(sz)
27 sierpnia 2014Jeden z najbardziej magicznych wieczorów Kotwicy Kołobrzeg spośród tych spędzonych w II lidze, choć zapowiadał się na koszmar. Po 38 minutach derbów z Błękitnymi Stargard przegrywała 0:3. W 81. minucie zrobiło się 4:3 dla Kotwicy dzięki nieprawdopodobnej petardzie Tomasza Rydzaka zza pola karnego.- Góra nad nami czuwała, bo żeby odwrócić wynik 0:3 na 4:3, nie wystarczy samo boisko. Po pierwszej połowie czułem się tak jak trener Błękitnych po meczu. Powiedziałem piłkarzom, żeby wyjeździli ten mecz na tyłkach. Nie mieliśmy już nic do stracenia. Tomek Rydzak może już umierać, bo lepszego gola niż ten na 4:3 nie strzeli - wieścił trener Wiesław Bańkosz.- To był piłkarski majstersztyk Kotwicy - odpowiadał Krzysztof Kapuściński. Jacek Wójcik
Młodzi piłkarze Pogoni Szczecin muszą strzelić minimum trzy gole Legii Warszawa, by wygrać Centralną Ligę Juniorów. Wspominamy pościgi drużyn z naszego regionu.