Jedenaście bramek i dramatyczny mecz Futsal Szczecin w Gdańsku

AZS UG Gdańsk
W 6. kolejce drużyna Futsal Szczecin stoczyła najbardziej dramatyczny mecz w sezonie, choć na wyjazd z AZS UG Gdańsk udała się w wąskim składzie.

Dla gości mocno mecz rozpoczął Karol Ława, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i było 2:0. AZS UG Gdańsk zaczął odrabiać straty i po dwóch golach Mateusza Cymana było 2:2 w 16. minucie spotkania. Gości tuż przed przerwą na prowadzenie wyprowadził jeszcze kapitan Łukasz Kubicki mocnym strzałem.

AZS wyrównał po pół godzinie gry. Później Futsal Szczecin jeszcze dwukrotnie obejmował prowadzenie, za sprawą Rafała Gnapa oraz Bruno, jednak za każdym razem gdańszczanie odpowiadali, aż na półtorej minuty przed końcem zdobyli gola na wagę zwycięstwa.

Futsal Szczecin walczył z Legią Warszawa. Stołeczny klub wyg...

AZS UG Gdańsk - Futsal Szczecin 6:5 (2:3)
Bramki: Cyman 2 (15, 16), Osiński (31), Kreft (34), Domżalski (37), Wesserling (39) - Ława 2 (6, 13), Kubicki (17), Gnap (32), Bruno (36).
Futsal: Koszmider - Bruno, Ława, Sapon, Kubicki, Gnap, Zieliński, Jurys.