III liga: Remis w derbach Szczecina. Gol w ostatnich minutach. ZDJĘCIA

W 3. kolejce III ligi doszło do derbów Szczecina. Świt podejmował rezerwy Pogoni. W meczu padł remis 1:1.

Spotkanie miało jednego faworyta. Byli to zawodnicy gospodarzy, którzy po dwóch kolejkach mieli komplet punktów w dorobku. Z kolei Portowcy mieli po pierwszych seriach gier tylko oczko. Ostatecznie młodzi pogoniarze, wzmocnieni zawodnikami z pierwszej drużyny dopisali drugi, bowiem derby skończyły się remisem.

Do przerwy bramek nie było. W 52. minucie piękny gol Piotra Wojtasiaka dał Świtowi prowadzenie. Goście walczyli do końca i opłaciło się to. W 90. minucie wyrównał Kacper Łukasiak.

Świt Szczecin - Pogoń II Szczecin 1:1 (0:0)
Bramki: Wojtasiak (52) - Łukasiak (90).
Świt: Matłoka - Kuzko (21 Mach), Baranowski, Kisły, Żulpo - Białczyk, Nagórski (63 Krawiec), Wojdak, Wojtasiak (63 Ładziak) - Kapelusz, Walków (25 Żukowski).
Pogoń: Bursztyn – Stolarski (67 Lis), Lisowski, Malec (67 Białczyk), Matynia (61 Matynia) – Wawrzynowicz, M. Łęgowski – Boniecki, Starzycki (46 Łukasiak), Fornalczyk (46 Kalenik) – Stasiak.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?