I liga siatkarek. Trzy punkty Chemika Police po słabej grze

(dc)
Siatkarki Chemika Police pokonały 3:1 Eliteski AZS Kraków
Po słabym meczu siatkarki Chemika Police pokonały 3:1 (20:25, 25;23, 25:17, 25:20) Eliteski AZS Kraków i wyprzedziły rywalki w tabeli, awansując przynajmniej na piąte miejsce.

Oba zespoły popełniły sporo błędów w tym meczu. W pierwszym secie więcej Chemik, który prowadził tylko na początku (4:2 po bloku Magdaleny Soter). Potem lepsze były rywalki. W trzech następnych setach role się odwróciły i choć policzanki nie grały dobrze, to wygrały zdobywając cenne trzy punkty.

- Nie wiem, dlaczego mamy tak wiele przestojów w grze - mówił po meczu kapitan Chemika, Justyna Raczyńska.

- Graliśmy słabo - przyznał trener Mariusz Bujek. - Brakowało nam kończącego ataku. Jesteśmy cały czas w ciężkim treningu, bo pracujemy już pod kątem fazy play off.

O tym, co przedstawiciele obu zespołów mówili o pracy sędziów, przeczytasz w poniedziałkowym papierowym wydaniu "Głosu".