Górnik Polkowice - Błękitni Stargard 2:1. Stracili punkt w końcówce meczu

Dawid Polkowski (przy piłce) strzelił gola dla Błękitnych.
Dawid Polkowski (przy piłce) strzelił gola dla Błękitnych. Tadeusz Surma
Niewiele zabrakło, by z trudnego wyjazdu do Polkowic Błękitni Stargard wrócili z jednym punktem.

Po kwarantannie Błękitni doznali dwóch porażek, 0:5 z GKS Katowice i w środę z 1:2 z Górnikiem Polkowice. Na usprawiedliwienie trzeba jednak przyznać, że walczyli z zespołami z czołówki tabeli.

Błękitni Stargard wygrali drugi mecz z rzędu. Zobacz zdjęcia...

Mecz z Górnikiem dobrze ułożył się dla gości. W 11. minucie Dawid Polkowski uderzył mocno z dystansu i Błękitni wyszli na prowadzenie. Stracili je w 34. minucie po rzucie rożnym. W końcówce, także po kornerze, trzy punkty Górnikowi zapewnił były gracz Floty, Marek Opałacz.

Górnik Polkowice - Błękitni Stargard 2:1 (1:1)
Bramki: Azikiewicz (34), Opałacz (88) - Polkowski (11).
Błękitni: Rzepecki - Cywiński (78 Bednarski), Polkowski, Mosakowski, Ryk, Sitkowski, Brzeziański, Bochnak (74 Rajch), Kujawa, Karmański (90 Niedojad), Ostrowski.
Czerwona kartka: Azikiewicz (84, Górnik).

Pozostałe wyniki 11. kolejki: Stal Rzeszów - Wigry Suwałki 1:2, Lech II Poznań - Skra Częstochowa 1:0, Pogoń Siedlce - Olimpia Elbląg 4:3, Sokół Ostróda - KKS 1925 Kalisz, Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin 0:0, i GKS Katowice - Garbarnia Kraków 2:1. Mecze Olimpia Grudziądz - Znicz Pruszków i Hutnik Kraków - Śląsk II Wrocław przełożone.