Egzamin gimnazjalny 2018 [PRZECIEKI] Arkusze i pytania w...

  Egzamin gimnazjalny 2018 [PRZECIEKI] Arkusze i pytania w Internecie? "Wiemy, co będzie na egzaminie". UWAGA GIMNAZJALIŚCI [17.04.2018]

  redakcja

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018. SPRAWDŹ, CZY SĄ PRZECIEKI W SIECI
  1/3

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©123RF

  Przecieki z egzaminu gimnazjalnego 2018! - Już wiadomo, co będzie na egzaminie gimnazjalnym z matematyki - takie informacje raz po raz pojawiają się w internecie na portalach społecznościowych. Czy to możliwe? Teoretycznie nie, bo uczniowie powinni zobaczyć pytania na egzamin gimnazjalny dopiero po jego rozpoczęciu. Czy to oszuści próbują wyłudzić pieniądze od gimnazjalistów w zamian za płatne SMS?


  Przecieki z egzaminu gimnazjalnego 2018. Czy arkusze CKE wyciekły do internetu?

  PRZECIEKI Z EGZAMINU GIMNAZJALNEGO! Pojawiły się informacje, że arkusze i odpowiedzi z egzaminu gimnazjalnego 2018 pojawiły się w Internecie. Egzamin gimnazjalny 2018 już się zbliża. Jakie będą pytania na egzaminie z matematyki? Taką frazę wpisują w wyszukiwarce tysiące uczniów przed nadchodzącą tym tygodniu próbą, czyli egzaminem gimnazjalnym 2018. Co będzie z matematyki na egzaminie?

  Egzamin gimnazjalny 2018. Czy są pytania w Internecie?  Co roku w Internecie pojawiają się oszuści, którzy próbują od gimnazjalistów wyłudzić pieniądze pod pretekstem dostarczenia tak zwanych "pewniaków", to znaczy pytań na egzamin gimnazjalny. Mówią, że otrzymali je od nauczycieli, albo pozyskali bezpośrednio z serwerów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE). W zamian za "przysługę" oczekują zazwyczaj na wysłanie SMS, który okazuje się później kosztować nawet kilkanaście złotych. Oczywiście gimnazjaliści zostają z niczym.

  Wątpliwości trzeba rozwiać raz na zawsze. Nie ma i nie może być żadnego wycieku zadań egzaminacyjnych. Gimnazjaliści mogą jedynie wymieniać się w mediach społecznościowych pytaniami, jakie, ich zdaniem, będą na egzaminie gimnazjalnym 2018.
  CO BYŁO NA EGZAMINIE GIMNAZJALNYM? historia, polski, WOS - sprawdź

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo