Duży niedosyt po małym przełamaniu. Pogoń 04 Szczecin zmarnowała przewagę

(sz)
Pogoń 04 Szczecin - AZS Katowice 3:3.
Pogoń 04 Szczecin - AZS Katowice 3:3. Andrzej Szkocki
Pogoń 04 przerwała pasmo porażek. Remis szczecińskich futsalistów 3:3 z AZS UŚ Katowice wiąże się z dużym rozczarowaniem.

Drużyna Ołeha Zozuli prowadziła 3:0, po czym pozwoliła katowiczanom na odrobienie strat. Do wyrównania doszło w 38. minucie. Po ośmiu porażkach z rzędu Pogoń 04 zremisowała, ale powinna ten mecz wygrać. Dlatego na twarzach futsalistów ze Szczecina próżno było szukać uśmiechu.

Pogoń 04 Szczecin - AZS UŚ Katowice 3:3 (1:0)
Bramki:
Czyszek (13), Prawucki (24), Gepert (24) - Pękala (27), Gładczak (35), Szczurek (38)
Pogoń: Szklarz - Kondiuch, Sapon, Czyszek, Diemiszew, Jakubiak, Prawucki, Przygórzewski, Gepert, Ładziak, Maćkiewicz

Pozostałe wyniki 19. kolejki: AZS UG Gdańsk - Red Dragons Pniewy 4:5, FC Toruń - Red Devils Chojnice 5:2, Słoneczny Stok Białystok - Gatta Active Zduńska Wola (niedziela, 16), Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice (niedziela, 18), Acana Orzeł Jelcz-Laskowice - Clearex Chorzów (poniedziałek, 20)