AZS Szczecin ograł łatwo ostatni w tabeli zespół KKS Siechnice 92:55

mc
AZS Szczecin wygrał z KKS Siechnice.
W 10. kolejce grupy B II ligi wicelider tabeli, AZS Radex Szczecin, wygrał łatwo z ostatnim zespołem w rozgrywkach - KKS Siechnice 92:55. Dla rywali akademików była to 10 porażka z rzędu.

AZS fotel lidera tabeli stracił przed tygodniem po konfrontacji z Open Basketem Pleszew. Teraz jednak wygrana była niemal nawet przez moment niezagrożona, choć trener AZS Zbigniew Majcherek i tak narzekał. - Do przerwy nie wyglądało to najlepiej - powiedział po meczu. - Podróże zawsze dość mocno dają nam się we znaki. Po zmianie stron złapaliśmy swój rytm i poszło już lepiej - dodał szkoleniowiec akademików.

W ekipie szczecinian niemal wszyscy gracze spędzili przynajmniej 10 minut na parkiecie. Za tydzień AZS podejmie w hali Szczecińskiego Domu Sportu ekipę AZS Politechnika Opolska.

KKS Siechnice - AZS Radex Szczecin 55:92
AZS: Michał Majcherek 14, Balcerek 12, Pytyś 12, Maciej Majcherek 12, Gielo 10, Wochna 9, Kowalski 9, Podgalski 8, Sudowski 4, Dudek 2.