Pierwsze gole piłkarek Olimpii, ale znów bez punktów

(ast)
Czwarty mecz - czwarta porażka - piłkarki Olimpii nie mają powodów do radości.
Czwarty mecz - czwarta porażka - piłkarki Olimpii nie mają powodów do radości. Andrzej Szkocki
Pierwsze gole w tym sezonie piłkarek Olimpii Szczecin, ale nadal nasz zespół nie może choćby zremisować i zamyka tabelę.

Czwarty mecz - czwarta porażka. Tym razem Olimpia uległa 3:6 GOSiR Piaseczno, choć do przerwy był remis 2:2. Piłkarkom Olimpii zabrakło przede wszystkim koncentracji, bo straciły szybkie dwa gole w drugiej połowie i po raz kolejny musiały gonić wynik. Zespół gości walczył do samego końca o korzystny wynik, ale na nic to się zdało, ponieważ gospodynie wyprowadzały skuteczne kontrataki.

Olimpia w czterech spotkaniach straciła aż 21 goli, co z pewnością nie jest dobrym prognostykiem przed następną kolejką, kiedy to podejmą u siebie liderki z Zagłębia Lubin.

GOSiR Piaseczno - Olimpia Szczecin 6:3 (2:2)
Bramki: Ciupińska 2 (9, 67), Machnacka (29), Dudek 2 (66, 90), Rosińska (81) - Niewolna 2 (23, 78), Tarnowska (36).
Olimpia: Watychowicz - Falborska, Szwed, Semczyszyn, Michalska, Preś (66 Lachman), Trzcińska (68 Kryszak), Niewolna, Tarnowska (67 Szymaszek), Janik (71 Kurlapska), Ratajczyk (80 Sobolewska).

Pozostałe wyniki: Zagłębie Lubin - KKP Bydgoszcz 1:0, Mitech Żywiec - Górnik Łęczna 0:2, AZS Biała Podlaska - Czarni Sosnowiec 1:0, Sztorm Gdańsk - AZS Wrocław 1:1 , AZS Wałbrzych - Medyk Konin 0:4.

1. Zagłębie Lubin 4 10 7:2
2. Górnik Łęczna 4 10 20:1
3. Medyk Konin 3 7 6:0
4. AZS Wrocław 4 7 10:3
5. AZS Wałbrzych 4 7 8:5
6. Sztorm Gdańsk 4 6 3:2
7. GOSiR Piaseczno 4 6 11:12
8. AZS Biała Podlaska 3 3 1:5