Czwarty mecz, czwarta porażka Olimpii Szczecin

(mc)
Piłkarki Olimpii (białe koszulki) przez większość spotkania musiały gonić wynik. Andrzej Szkocki
Po trudnym początku wiosny, tym razem Olimpia miała już zdobyć pierwsze oczka. Nie udało się. Szczecinianki przegrały z AZS Wrocław 3:4.

Zawodniczki z Wrocławia bardzo dobrze weszły w mecz, bowiem w 20. minucie prowadziły już 2:0. Olimpia przez całe spotkanie musiała gonić wynik.

Bramkę kontaktową strzeliła Roksana Ratajczyk. Jednak przyjezdne w drugiej połowie dołożyły kolejne gole i prowadziły już 4:1. Olimpia się nie poddała i po golach Ratajczyk oraz Natalii Niewolnej było już tylko 3:4. Do odrobienia strat zabrakło czasu.

Warto jednak pochwalić Ratajczyk. Atakująca Olimpii ma dopiero 16 lat.

Olimpia Szczecin - AZS Wrocław 3:4 (1:2)
Bramki: Ratajczyk 2 (22, 89), Niewolna (90) - Grec (10), Szwed (20-samobójcza), Dereń 2 (75, 77).
Olimpia: Watychowicz - Preś, Semczyszyn, Szwed, Michalska, Lachman (62 Trzcińska), Cieśla, Janik, Niewolna, Tarnowska (77 Okoniewska), Ratajczyk.