Koniec sezonu Spójni. Przegrała z Legią w play off 1:3

Łukasz Bodych w sobotę rzucił 9 punktów, a w niedzielę 6.
Łukasz Bodych w sobotę rzucił 9 punktów, a w niedzielę 6. Tadeusz Surma
Spójnia Stargard przegrała z Legią Warszawa 65:76 i nie awansowała do drugiej rundy play off I ligi koszykarzy.

Po wczorajszym zwycięstwie Spójnia Stargard doprowadziła do czwartego meczu play off z Legią Warszawa. W dzisiejszym spotkaniu ponownie nie zagrał w Spójni kontuzjowany Rafał Bigus. I powtórzyła się sytuacja z sobotniego meczu. Goście ponownie wysoko wygrali pierwszą połowę odskakując gospodarzom o osiemnaście punktów. Ale i tym razem Spójnia w drugiej połowie goniła wynik. W pewnym momencie przegrywała tylko dwoma punktami.

Wczoraj w czwartej kwarcie gospodarze wyszli na prowadzenie i zapewnili sobie zwycięstwo, a dzisiaj było inaczej. Legia nie pozwoliła stargardzkiemu zespołowi wyjść na prowadzenie, sama odskoczyła na bezpieczną odległość i nie zmarnowała szansy. Spójnia przegrała 65:76 i to jest koniec sezonu. W drugiej rundzie play off zagra Legia, której rywalem będzie Stal Ostrów Wielkopolski.

W drugiej parze półfinałowej Sokół Łańcut zagra z Miastem Szkła Krosno. Natomiast w play out o utrzymanie w I lidze Pogoń Prudnik pokonała AZS Politechnikę Poznań wygrywając dwa spotkania, a w rywalizacji Astorii Bydgoszcz i SKK Siedlce jest remis 1:1 i będzie trzeci mecz.

Spójnia Stargard - Legia Warszawa 65:76 (15:23, 17:27, 21:6, 12:20)
Spójnia: Stokłosa 23 (cztery razy za 3 pkt), Pluta 15 (3), Koszuta 9 (1), Bodych Ł. 6, Mieczkowski 6 (1), Soczewski 3 (1), Wróblewski 3 (1), Berdzik, Bodych P., Żytko.