Porażka Spójni z rezerwami Rosy Radom

(mc)
Piotr Pluta zdobył dla Spójni 14 punktów.
Piotr Pluta zdobył dla Spójni 14 punktów. Tadeusz Surma
Dziś wieczorem Spójnia Stargard walczyła na parkiecie drugiej drużyny Rosy Radom. Rezerwy ekstraklasowca szybko odskoczyły stargardzianom z wynikiem.

Już do przerwy sprawa wygranej była praktycznie przesądzona. Rosa prowadziła 59:37. W trzeciej kwarcie Spójnia zanotowała fatalne statystyki, co "zaowocowało" zdobyciem zaledwie 10 punktów.

Dużo lepiej było w ostatnich 10 minutach, gdy stargardzianie zdobyli aż 28 oczek. Była to bardziej honorowa kwarta, niż realny pościg za wynikiem.

ACK UTH Rosa Radom - Spójnia Stargard 96:75 (31:18, 28:19, 19:10, 18:28)
Spójnia: Pluta 14, Ł. Bodych 13, Koszuta 12, Wróblewski 11, Stokłosa 9, P. Bodych 6, Soczewski 6, Żytko 3, Mieczkowski 1, Bigus.