Jak grali Portowcy w Gliwicach [oceny]

(mc)
Adam Frączczak nie może zaliczyć meczu w Gliwicach do udanych.
Adam Frączczak nie może zaliczyć meczu w Gliwicach do udanych. Wiola Borzym/pogonszczecin.pl
W skali od 1 do 10 oceniamy grę każdego z zawodników Pogoni Szczecin w przegranym 0:1 meczu z Piastem Gliwice.

Radosław Janukiewicz - 6

Długo bronił bezbłędnie. Przy golu mógł zareagować lepiej, ale zawahał się.

Sebastian Rudol - 5

Kilka razy dobrze interweniował, włączał się w akcje ofensywne, ale gol padł po jego błędzie.

Wojciech Golla - 6

Solidny występ. Ograniczał atakujących Piasta jak mógł A Hernani - bez oceny Zszedł z urazem po 10 minutach, ale zdążył dostać żółtą kartkę.

Hubert Matynia - 5

Miał trudnego rywala na swojej stronie, brak zdecydowania.

Dominik Kun - 4

To nie był jego dzień, ani mecz

Rafał Murawski - 5

Niezły mecz, ale bez kluczowych akcji, które zmieniłyby wynik.

Maksymilian Rogalski - 5

Straty, strzały, podania, straty.

Adam Frączczak - 4

grał źle, nadawał się do zmiany.

Takuya Murayama - 6

Kilka akcji naprawdę godnych uwagi, jednak na skrzydle się zwyczajnie marnował.

Łukasz Zwoliński - 5

Dużo lepsza pierwsza połowa. W drugiej mniej aktywny, jak i cały zespół Portowców.

Maciej Dąbrowski - 5

Musiał już w 11. minucie wskoczyć do składu. Bez większych błędów, jedna akcja w ataku.