Kolejna porażka futsalistów Pogoni '04

(an)
Pogoń '04 Szczecin przegrała 5 z 8 rozegranych dotąd spotkań.
Pogoń '04 Szczecin przegrała 5 z 8 rozegranych dotąd spotkań. archiwum
Tym razem Pogoń '04 Szczecin została pokonana przez beniaminka ekstraklasy, Red Dragons Pniewy 2:1. Portowcy popełnili dużo prostych błędów.

Choć spotkanie zaczęło się spokojnie, to całkiem szybko gospodarze zdobyli pierwszą bramkę. Do szatni zdołali podwyższyć na 2:0. Szczecinianie nie mieli pomysłu na grę w ataku, a w defensywie popełniali za dużo strat.

Ostatnie minuty do przerwy były pod ich dyktando, ale nieskuteczność nie zmieniła wyniku. Po zmianie stron prym wiedli gospodarze. Gdy próby zdobycia bramki nie przyniosły efektu, szczecinianie zdecydowali się wycofać bramkarza. Wówczas kontaktowego gola strzelił Michał Kubik, ale na więcej zabrakło już czasu.

To piąta porażka szczecinian, którzy po 8 kolejkach są na 9. miejscu w tabeli. W najbliższej serii spotkań Pogoń gra u siebie z Cleareksem Chorzów.

Red Dragons Pniewy - Pogoń '04 Szczecin 2:1 (2:0)
Bramki: Skrzypek (7), Wachoński (10) - Kubik (38).
Pogoń '04: Koszmider - Bugański, Tubacki, Kubik, Krzymiński, Gepert, Sharovara, Jurczak, Maćkiewicz, Shamotii.