Mecz skrajności dla Szczecina. Espadon wygrywa kolejny tie break

(rk)
Espadon wygrywa w hali SDS. Na zdjęciu Patryk Orłowski.
Espadon Szczecin pokonał Wartę Zawiercie 3:2. Szczecinianie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli.

Espadon Szczecin jest niesłychanie nierównym zespołem. Szczecinianie w spotkaniu Wartą Zawiercie wygrali dwa sety do 14 i 13, żeby pozostałe dwa przegrać do 16 i 20, tym samym doprowadzić do tie breaka. W piątym secie Espadon okazał się lepszy, a zwycięstwo po tak trudnym meczu dało wiele radości trenerowi i zawodnikom.

Espadon Szczecin - Aluron Virtu Warta Zawiercie 3:2 (25:14, 20:25, 16:25, 25:13, 15:12)
Espadon: Kwiecień, Pietrzak, Nowak, Gałązka, Wołosz, Orłowski, Filipowicz (libero) oraz Dembiec (libero), Zabłocki, Kordysz i Cedzyński **