Kocian: To najdłuższe pięć minut w mojej karierze [Konferencja Prasowa]

(rk)
Jan Kocian bardzo cieszy się z pokonania Legii.
Jan Kocian był bardzo zadowolony z pokonania Legii Warszawa 2:1. Wyraził to w trakcie pomeczowej konferencji prasowej.

Henning Berg:

Uważam, że arbiter nie do końca poradził sobie w dzisiejszym meczu. W pierwszej połowie nie podyktował karnego na Astizie, w drugiej również podjął kilka wątpliwych decyzji. Graliśmy znacznie lepiej jak z Metalistem. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji, ale brakowało nam skuteczności. Pogoń odwrotnie. Miała trzy okazje, a dwie zamieniła na gole.

Jak Kocian:

Po meczu pucharowym, który przegraliśmy, trener Berg stwierdził, że to był dla niego mecz treningowy. Mam nadzieję, że dziś daliśmy mu na prawdę wymagający trening. Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Chłopcom zależało na wygranej i chyba było to widać.

W pierwszej połowie graliśmy to, co założyliśmy przed meczem. Dobrze w obronie i szybko z kontry. To nam wychodziło. W drugiej Legia mocno nas przycisnęła i wypada podziękować Radosławowi Janukiewiczowi, który kilka razy nas uratował.

Adam Frączczak i Rafał Murawski sami poprosili o zmianę. Adam nie był gotowy na 90 minut. Trenował z nami tylko trzy dni i nie wytrzymywał tempa. Muszę przyznać, że to było najdłuższe pięć minut w mojej karierze.