Błękitni Stargard poznali rywala w ćwierćfinale Pucharu Polski

Cracovia w ostatnią sobotę przegrała w Szczecinie z Pogonią 1:2.
Cracovia w ostatnią sobotę przegrała w Szczecinie z Pogonią 1:2. Andrzej Szkocki
Cracovia zagra z Błękitnymi w dwumeczu o półfinał zaplanowanym na marzec 2015 r.

W środę krakowianie dopiero po dogrywce pokonali trzecioligową Ostrovię Ostrów Wielkopolski. Mecz cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Na stadion, w liczącym ok. 70 tys. mieszkańców mieście, przyszło 7 tys. widzów.

Tuż przed przerwą bramkę dla gości zdobył Bartosz Kapustka. W 71. minucie, ku uciesze miejscowych kibiców, wyrównał Damian Czech. W 8. minucie dogrywki rozstrzygającego gola strzelił Dariusz Zjawiński.

Błękitni Stargard awans do półfinału zapewnili sobie przed dwoma tygodniami pokonując 3:2 pierwszoligowy GKS Tychy.

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy 4 marca w Krakowie, rewanż dwa tygodnie później w Stargardzie.

W półfinale zwycięzca tej pory spotka się z kimś z trójki: Znicz Pruszków, Lech Poznań/Jagiellonia Białystok (ten mecz w czwartek o godz. 17.45).