Trwa fatalna passa futsalistów Pogoni '04 Szczecin. Przegrali czwarty raz z rzędu

(an)
Pogoń '04 wygrała tylko na inaugurację sezonu z Akademikami z Katowic.
Pogoń '04 wygrała tylko na inaugurację sezonu z Akademikami z Katowic. Sebastian Wołosz/archiwum
W 5. kolejce ekstraklasy futsalu Pogoń '04 Szczecin przegrała z Gattą Active Zduńska Wola 3:5

Spotkanie od ataków rozpoczęli Portowcy, ale to goście jako pierwsi zdobyli bramkę i Pogoń'04 musiała gonić wynik. Okazji do strzelenia gola szczecinianie mieli sporo, dobrze prezentowali się w ofensywie. Jednak dopiero przy stanie 0:2 zaczęli być skuteczni w ataku. Do przerwy tablica pokazywała wynik 3:3.

Druga połowa miała bardziej wyrównany przebieg. Oba zespoły nie starzały sobie tyle dogodnych sytuacji, co w pierwszej części. Gdy strzelanie się zaczęło, to trafiali tylko goście. Przy stanie 3:5 szczecinianie wycofali bramkarza, ale to nie pomogło odwrócić losów spotkania.

Pogoń '04 dalej zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Teraz ekstraklasa ma przerwę. Portowcy powrócą na parkiet 8. listopada, kiedy to zmierzą się na wyjeździe z AZS UG Gdańsk.

Pogoń '04 Szczecin - Gatta Active Zduńska Wola 3:5 (3:3)
Bramki: Kubik 2 (14, 17), Gepert (15) - Krawczyk 3(3, 13, 34), Milewski (15), Marciniak (37)
Pogoń '04: Kubrak - Bugański, Tubacki, Jakubiak, Gepert, Sharovara, Jurczak, Kubik, Maćkiewicz.