Remis Błękitnych Stargard w meczu na szczycie II ligi

Bartosz Flis cieszy się po strzeleniu gola
Bartosz Flis cieszy się po strzeleniu gola Tadeusz Surma
Błękitni Stargard zremisowali u siebie z Rozwojem Katowice 1:1. Gola dla stargardzian strzelił Bartosz Flis.

Błękitni i Rozwój w przypadku zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu dogoniliby w tabeli lidera MKS Kluczbork. Tak się jednak nie stało, bo mecz w Stargardzie zakończył się remisem 1:1. Gole padły w drugiej połowie. Najpierw w 60 minucie Szymon Kapias pewnie wykorzystał karnego po tym jak spóźniony z interwencją bramkarz Błękitnych Marek Ufnal faulował Tomasza Wróbla. W 69 minucie wyrównał Bartosz Flis strzelając gola głową po dośrodkowaniu piłki przez Rafała Gutowskiego.

Błękitni w 82 minucie mieli kolejną bramkową sytuację i ponownie mógł gola strzelić Flis. Tym razem jednak przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem Rozwoju Bartoszem Solińskim. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Błękitni mają 24 punkty i są na trzecim miejscu w tabeli. Na pierwszym jest MKS, który ma 26 punktów.

Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 1:1 (0:0)

Bramki: Flis 69 - Kapias (k) 60.

Błękitni: Ufnal, Wawszczyk, Liśkiewicz, Murawski, Baranowski, Fijałkowski, Wojtasiak (46 Flis), Poczobut, Zdunek (64 Gutowski), Fadecki, Gajda (55 Magnuski)