Błękitni Stargard lepsi od Rakowa Częstochowa

Przy piłce Rafał Gutowski, który w spotkaniu z Rakowem wszedł na boisko z ławki rezerwowych Tadeusz Surma
Stargardzki zespół kontynuuje serię meczów bez porażki w II lidze. Tym razem wygrał na wyjeździe z Rakowem Częstochowa 2:1.

Po sześciu spotkaniach bez porażki piłkarze Błękitnych Stargard zagrali dzisiaj na trudnym terenie z Rakowem Częstochowa. Ale i tym razem stargardzki drugoligowiec udowodnił, że stać go na dobre granie z każdym przeciwnikiem. Pierwsza połowa była bezbramkowa, ale w drugiej Błękitni uzyskali przewagę, czego potwierdzeniem były dwa trafienia.

Pierwszego gola w 57 minucie strzelił Sebastian Inczewski, który w poprzednią sobotę zapewnił stargardzkiemu zespołowi zwycięstwo z Limanovią Limanowa. W 87 minucie prowadzenie powiększył Patryk Baranowski, który na boisko wszedł w drugiej połowie. Gospodarze w samej końcówce odpowiedzieli trafieniem Wojciecha Reimana, ale odebrać punktów stargardzianom już nie byli w stanie. Błękitni wygrali i to siódme kolejne spotkanie bez porażki. W tabeli Błękitni są na czwartym miejscu.

Raków Częstochowa - Błękitni Stargard 1:2 (0:0)
Bramki: Reiman 90 - Inczewski 52, Baranowski 87.
Błękitni: Ufnal, Liśkiewicz, Pustelnik, Murawski, Wawszczyk, Kosakiewicz, Poczobut, Flis (60 Baranowski), Fijałkowski (90 Filipowicz), Zdunek (78 Gutowski), Inczewski (66 Gajda).