Pogoń '04 Szczecin gromi na początek sezonu

Sergiy Sharovara zdobyła dla Pogoni dwie bramki w Katowicach.
Sergiy Sharovara zdobyła dla Pogoni dwie bramki w Katowicach. Andrzej Szkocki/archiwum
W 1. kolejce nowego sezonu ekstraklasy futsalu Pogoń '04 Szczecin pokonała na wyjeździe Akademików z Uniwersytetu Śląskiego 6:2.

Wynik wygląda efektownie, ale dopiero na siedem sekund przed końcem pierwszej połowy futsaliści ze Szczecina wyszli na prowadzenie 2:1. Obie bramki dla Pogoni przed przerwą zdobył Łukasz Tubacki.

Portowcy na dobre rozstrzelali się w drugiej połowie. Gospodarze zmniejszyli rozmiary porażki na 17 sekund przed końcem.

Za tydzień Pogoń gra u siebie z Wisłą Krakbet Kraków.

AZS UŚ Katowice - Pogoń '04 Szczecin 2:6 (1:2)
Bramki:Piskorz (15), Bartyzel (40) - Tubacki 2 (10, 20), Jurczak (26), Shamotii 2 (36, 37), Krzymiński (40).