Bezbramkowy remis Błękitnych, choć rywal strzelał w słupek i poprzeczkę

(rk)
Robert Gajda (z piłką) miał szansę strzelić bramkę dla Błękitnych Stargard, jednak nie wykorzystał sytuacji sam na sam.
Błękitni Stargard zremisowali z Okocimskim Brzesko 0:0. Rywale stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, jednak żadnej nie wykorzystali.

Już w trzeciej minucie meczu Wojciech Wojcieszyński był bliski otworzenia wyniku, jednak gospodarzom zabrakło szczęścia i piłka trafiła w słupek.

W 27. minucie Wojciech Dziadzio był w stuprocentowej sytuacji, ale nie trafił do pustej bramki. Chwilę później uderzał Kamil Białkowski. Tym razem Błękitnych uratowała poprzeczka.

Pod koniec drugiej połowy gospodarze stworzyli sobie jeszcze dwie okazje i niewiele zabrakło, a za sprawą strzału Wojcieszyńskiego zdobyliby upragnionego gola.

Jedna z nielicznych okazji przyjezdnych to sam na sam Roberta Gajdy, jednak lepszy okazał się bramkarz rywali, który sparował piłkę.

Stargardzianie dowieźli remis do końca i dopisali do swojego konta jeden punkt.

Okocim Brzesko - Błękitni Stargard 0:0

Błękitni: Ufnal - Murawski, Pustelnik, Liśkiewicz, Wawszczyk, Kosakiewicz (55 Fadecki), Fijałkowski, Flis, Gutowski (46 Wojtasik), Gajda (68 Poczobut), Magnuski (90 Filipowicz)