Brawa za piękną główkę [Oceny Portowców za mecz z Ruchem]

(mc)
Nie najlepszy mecz Pogoni Szczecin z Ruchem Chorzów. Na zdjęciu Adam Frączczak (skacze w środku). Sebastian Wołosz
Noty dla piłkarzy Pogoni po meczu z Ruchem Chorzów (1:1) od 1 do 10, gdzie 1 to ocena najsłabsza.

Radosław Janukiewicz (5) - nie miał zbyt wiele pracy w meczu. Być może przy stracie gola mógł wyjść do piłki, ale pozostawił sprawę obrońcom.

Sebastian Rudol (4) - bez błysku w ofensywie, ale i trener, jak już wspominał, trochę bocznych obrońców wyhamowuje. W obronie nerwowo, gol padł z jego strony strefy, którą broni Pogoń.

Maciej Dąbrowski (6) - jego główka uratowała punkt w doliczonym czasie gry.

Mateusz Matras (4) - trudno powiedzieć, czy lepiej czuje się w pomocy czy w obronie. Kilka prostych błędów w wyprowadzeniu piłki.

Hubert Matynia (4) - kilka razy się zagubił, ale widać dużą ambicję u niego, chęć nauki. Minut nie powinno mu brakować.

Patryk Małecki (2) - niemal zupełnie niewidoczny przed przerwą. Niektórzy twierdzą, że gdy zaczął "coś" grać w 2. połowie, to trener go zdjął. Jego teatrzyk przy zejściu z boiska był żałosny.

Rafał Murawski (5) - w piątek nie szło całej drużynie, kolejny mecz z rzędu. Murawski robił, co mógł.

Maksymilian Rogalski (4) - dawno nie było go w pierwszym składzie i chyba to było widać. Brak pewności i odważniejszych zagrań. Z czasem będzie lepiej.

Takuya Murayama (4) - zmarnował super sytuację w pierwszej połowie i został zdjęty w przerwie.

Adam Frączczak (5) - jeden z aktywniejszych zawodników w pierwszej połowie, ale zawalił krycie przy golu.

Marcin Robak (5) - to jeden z jego gorszych występów w tym sezonie. Malinowski dobrze wyłączył go z gry. Plus za asystę przy golu.

Shohei Okuno (4) - dostał 45 minut, ale je zmarnował. Na szczęście sporo spotkań przed nim.

Dominik Kun (4) - ciężko było mu pokazać coś dobrego. Mecz był szarpany.

Łukasz Zwoliński (4) - podobnie, jak u kolegi wyżej.