Przełamanie Błękitnych Stargard. Pokonali u siebie spadkowicza z I ligi

Błękitni wygrali drugie spotkanie u siebie w tym sezonie
Błękitni wygrali drugie spotkanie u siebie w tym sezonie Grzegrz Drążek
Piłkarze drugoligowych Błękitnych Stargard pokonali Puszczę Niepołomice 1:0. Tym samym przełamali się po trzech porażkach.

W dzisiejszym spotkaniu w Stargardzie gospodarze chcieli wywalczyć wreszcie punkty. W trzech ostatnich meczach tylko przegrywali. W pierwszej połowie spotkania z Puszczą Niepołomice przeważali, ale długo nie potrafili strzelić gola. W 41 minucie to goście mogli wyjść na prowadzenie, ale na posterunku był bramkarz Błękitnych Marek Ufnal. Piłkarzom Puszczy nie udało się zdobyć gola, a w odpowiedzi do siatki trafili Błękitni. Piłkę w polu karnym otrzymał Michał Magnuski, poczekał aż golkiper Puszczy położy się na trawie i wtedy strzelił bramkę.

W drugiej połowie więcej przy piłce byli goście, ale zawodnicy Błękitnych nieźle grali blisko swojej bramki i nie pozwalali rywalom na wypracowanie dogodnych sytuacji strzeleckich. Oba zespoły kilka razy znalazły się w polu karnym przeciwnika, ale bez efektów bramkowych. Błękitni wygrali 1:0 i przełamali się po trzech porażkach.

Błękitni Stargard - Puszcza Niepołomice 1:0 (1:0)
Bramka: Magnuski 42.
Błękitni: Ufnal, Liśkiewicz, Wawszczyk, Murawski, Pustelnik, Gutowski, Fijałkowski (84 Filipowicz), Kosakiewicz (68 Więcek), Poczobut, Wojtasiak (60 Flis), Magnuski (72 Gajda).