Dariusz Wdowczyk: Szkoda, że w przerwie musiał zejść Robak [Wideo z konferencji]

(rk)
Dariusz Wdowczyk żałuje, że z boiska musiał zejść Marcin Robak.
Dariusz Wdowczyk żałuje, że z boiska musiał zejść Marcin Robak. Sebastian Wołosz
Pogoń Szczecin zremisowała z Lechem Poznań 1:1. Autorem bramki dla Portowców był Marcin Robak.

Szczecinianie kontrolowali przebieg meczu w pierwszej połowie. Po przerwie gospodarze przejęli inicjatywę i prezentowali się lepiej.

W przerwie, z powodu kontuzji, boisko opuścił Marcin Robak, strzelec pierwszej bramki i filar formacji ofensywnej Pogoni. W jego miejsce wszedł Łukasz Zwoliński.

Portowcy zajmują czwarte miejsce w ekstraklasie.

Konferencja prasowa po meczu Lech Poznań - Pogoń Szczecin.