Dariusz Wdowczyk: Kilku zawodników zagrało słabiej, jak w ostatnich meczach [Konferencja prasowa]

(rk)/Pogoń Szczecin
Dariusz Wdowczyk nie jest zadowolony ze stylu gry Pogoni.
Pogoń Szczecin zremisowała z Piastem Gliwice 2:2. Wyrównująca bramka dla gospodarzy padła w 92 minucie.

Dariusz Wdowczyk: Powiem szczerze, że trudno przełknąć straconą bramkę w takim momencie spotkania. Mieliśmy wielu zawodników grających na słabszym poziomie, niż w poprzednich meczach. I właśnie to była przyczyna remisu. Trudno pogodzić się z takim rezultatem, ale z drugiej strony myślę, że jest to wynik sprawiedliwy. Boli nas gol stracony ze stałego fragmentu gry w ostatniej minucie. Większość moich piłkarzy potrafi grać lepiej od tego, co zaprezentowali dzisiaj. Przed nami czas na analizy i wyciągnięcie wniosków, a to nie będzie nic miłego.

Marcin Brosz: Zdawaliśmy sobie sprawę z faktu, że będzie to trudne spotkanie. Stać nas na lepszą grę, bo mamy duże umiejętności i chcemy umieć je eksponować. Nad tym mocno pracujemy i wierzymy, że zrobimy progres. Cieszymy się, że w małej rywalizacji między napastnikami byliśmy górą - nasz napastnik strzelił 2 gole, a rywala tylko jednego. To bardzo motywujące.